منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
شناسه خبر: 195163
گروه :خبر
IMG_20150616_131641
 

با 787 دقیقه مشت‌زنی پیوسته/

جوان اردبیلی رکورد گینس را شکست+عکس

مرتضی سعادتی، قهرمان مشت‌زنی گرمی با شکستن رکورد جهانی مشت‌زنی پیوسته بر کیسه بوکس، رکورد این حرکت رادر کتاب گینس به نام خود ثبت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، علی عزیزی، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمی اظهار کرد: مرتضی سعادتی، قهرمان مشت‌زنی گرمی با شکستن رکورد جهانی مشت‌زنی پیوسته بر کیسه بوکس، برای ثبت در کتاب گینس به نام خود رقم زد که مرحله مقدماتی ثبت رکورد جدید این رشته ورزشی در مقابل دوربین‌های فیلمبرداری در گرمی انجام شد.

وی افزود: سعادتی توانست با مشت‌زدن مداوم و پیوسته بر کیسه بوکس به مدت 13 ساعت و هفت دقیقه، رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند.

وی اظهار کرد: رکورد جهانی مشت‌زنی مداوم و پیوسته بر کیسه بوکس در کتاب رکوردهای گینس به مدت 12 ساعت و 11 دقیقه ثبت شده بود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمی با بیان اینکه روز ثبت این رکورد به عنوان روز هویت ورزش شهرستان گرمی نامیده می‌شود؛ گفت: گزارش جامع هیئت داوران و فیلم‌ها مربوط به ثبت این رکورد برای طی مراحل ثبت جهانی به نام جمهوری اسلامی و ایران و شهرستان مغان به تهرام ارسال شده است.

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است