منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۴
شناسه خبر: 355837
گروه :خبر
img_6412
 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در یادواره شهدای روحانی شهرستان رودان عنوان کرد؛

جوانان حزب الله با الگو گرفتن از رزمندگان دفاع مقدس از کشور خود دفاع کردند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: عده ای از جوان لبنانی به نام حزب الله، خودشان را به شکل رزمندگان دفاع مقدس درآوردند، پیشبند بسیجی به پیشانیشان بستند و از کشور خود دفاع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در یادوراه شهدای روحانی شهرستان رودان که شب گذشته در محل حوزه علمیه ولیعصر شهرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت شهدای دفاع مقدس و به خصوص شهدای روحانی، اظهار کرد: جامعه روحانیت و طلبه ها باید به خود ببالند که وقتی جامعه شهدای ایران اسلامی را تقسیم بندی می کنیم، قشر روحانی به لحاظ جمعیت، بالاترین آمار شهدای دفاع مقدس در بین دیگر اقشار دارد.

ترابی افزود: اما این بالیدن باید با تعمق باشد و شما طلبه های جوان برای ادامه راه، در تحصیل، تدریس و تبلیغ دین از شهداء کمک بگیرید.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه چرا ۸ سال جنگ تحمیلی دفاع مقدس است، ادامه داد: علی رغم اینکه در جنگ دستمان خالی بود و سختی زیادی کشیدیم، اما به امامان پشت نکردیم و تقدسی جنگ زمانی است که بسیجیان برای اینکه موانع را از جلوی رزمندگان بردارند و میدان را پاک سازی کنند مسابقه می دادند.

وی ادامه داد: ۸ سال دفاع مقدس یک تاریخ کوچکی از دفاع ما بود و امروز همچنان دفاع پابرجاست.

سردار ترابی با اشاره به الگو گرفتن جوانان حزب الله لبنان برای جنگ با رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: در سال ۲۰۰۶ وقتی چهارمین ارتش دنیا به لبنان حمله کرد، یک عده جوان لبنانی به نام حزب الله، خودشان را به شکل رزمندگان دفاع مقدس درآوردند، پیشبند بسیجی به پیشانیشان بستند و از کشورخود دفاع کردند.

وی با بیان اینکه همه خباثت ها زیر سر آمریکاست، اضافه کرد: باید بدانیم شیطان بزرگ همیشه آمریکاست، و هر سال این شیطانیتش بزرگتر می شود، آنها به این نتیجه رسیدند که با نیروی نظامی نمی توانند با ما مقابله کنند، از اینرو به دنبال نفوذ هستند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: شما طلبه ها باید استکبار ستیزی خودتان را حفظ کنید و همه راهها را شناسایی کنیم و بصیرت لازم را پیدا کنید.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند