منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷
شناسه خبر: 272653
گروه :خبر
scszcs

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد در خصوص مشکل 13 ساله مدرسه روستای بابک ، گفت : مشکل آب و برق روستای بابک طی مکاتباتی که با استان و با مسئولان مربوطه داشتیم سال آینده مشکل آب و برق مدرسه این روستا مرتفع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد در خصوص مشکل 13 ساله مدرسه روستای بابک گفت: مشکل آب و برق روستای بابک طی مکاتباتی که با استان و با مسئولان مربوطه داشتیم سال آینده حل می‌شود.

بی توجهی مسئولان شهرستانی و استانی به وضعیت مدرسه روستای بابک  موجب شد تا دانش آموزان  سختی‌ها را برای کسب تعلیم و تربیت به جان بخرند و در سخت‌ترین شرایط به تحصیل بپردازند و بر مشکلات غلبه کنند.

در خصوص مشکل 13 ساله این مدرسه گفتگویی با رییس آموزش و پرورش بشاگرد داشتیم که در خصوص این مشکل قول‌هایی داد که جالب و شنیدنی است و شنیده‌ها حاکی از آن است که این مسئول تا پایان سال‌جاری بازنشسته می‌شود ولی قول‌هایی برای سال آینده داده است و امید است که این مسئول بعد از آن به تعهدات خود نسبت به حل این مشکلات عمل کند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد گفت: مدرسه روستای بابک 13 سال گذشته تاسیس شده است و طی این سال‌ها از نعمت آب و برق محروم بوده است که باید مردم  از این یک ساعت آبی که از چاه می‌آید ذخیره کنند تا مدرسه هم با کمبود آب مواجه نباشد و برق این مدرسه هم در حال تامین اعتبار است.

حسن اسماعیلی‌نژاد با بیان اینکه آب و برق مدرسه روستای بابک شهرستان بشاگرد سال آینده وصل می‌شود، افزود: طی مکاتباتی که فرماندار بشاگرد با استان دارد قطعا مشکل آب و برق این روستا سال آینده حل خواهد شد.

حال با نظر به اینکه از سویی بنای این مدرسه ۱۳ سال قدمت دارد و همچنان روبه تخریب است و با کوچک‌ترین زلزله ممکن است خطرات جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد  این مسئول بعد از 13 سال امسال پیگیر مشکل این مدرسه تخریبی شده است!

امید است مسئولان به جای بی تفاوتی نسبت به وظایف خود، تلاش برای رفع مشکلات اساسی مردم را سرلوحه کار قرار دهند  تا نتیجه نشست‌های مختلف آنان برای مردم ملموس باشد.

انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است