منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
شناسه خبر: 235050
گروه :خبر
یوسف حسینی

بخشدار گوهران بشاگرد در خصوص خبر “قصه یکی بود یکی نبود خط های تلفن همراه روستای شهرشیب” جوابیه داد.

به گزارش خبرنگار بشاگرد نیوز، یوسف حسینی بخشدار گوهران در جواب به اظهارات دهیار روستای شهرشیب و گفتگو آن با سایت فرهنگ کده، گفت: روستای شهر شیب بشاگرد به علاوه ۱۸ روستای دیگر در بخش گوهران تحت پوشش آنتن دهی خطوط تلفن روستایی (نورتل) هستند.

 

 

 

حسینی اظهار داشت: دکل نورتل از اواخر سال گذشته در روستای شهرشیب اقدام به مکان یابی و نصب شد و از اوایل سال جاری به بهره برداری رسید که اکنون مردم از این نعمت بهره مند شده اند.

 

 

 

وی افزود: این دکل تمام قسمت های روستای شهرشیب را پوشش می دهد البته به لحاظ کیفیت ارتباطی و برگشت صدا و همچنین کمبود سیم کارت مشکلاتی هست ولی اینکه بگویند فاقد ارتباط است یک نوع ناشکری است.

 

 

 

بخشدار گوهران بشاگرد در خصوص پوشش شبکه های تلویزیونی در این روستا گفت: دکل تلویزیون نیز در روستای شهر شیب نصب می باشد و مردم از این نظر مشکلی ندارند.

 

 

 

 

 

حسینی با بیان اینکه علاوه بر شهر گوهران که قبلا پوشش دیجیتالی داشت افزود: نصب دیجیتال در کوه کیکی مردگ به پایان رسیده است و به زودی افتتاح می شود.

 

 

 

 

حسینی گفت: با راه اندازی دیجیتال در این نقطه حدود ۱۰ روستا از صحرا تا دستگرد از پوشش شبکه های دیجیتالی بهره مند خواهند شد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است