منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۰۳
شناسه خبر: 345707
گروه :خبر
1428333

رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان با بیان اینکه آبساز صرفا برای پدافند غیر عامل و بحران است، اظهار کرد:آبساز فقط برای موارد ضروری و شرایط خاص است و نصب این دستگاه در روستاها و مکان های دوردست که آب با تانکر انتقال می شود، موثر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  دادخواه، رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان با بیان اینکه مشارکت در تغییر و گسترش فرهنگ اسلامی ایرانی در دانشگاه ها در استای شگل گیری گفتمان اسلامی است، گفت: حوزه های فرهنگ و آموزش هم اقدامات گسترده ای انجام شده است. چشم انداز جهاد دانشگاهی را به عنوان یک موسسه برتر در خدمات علمی پژوهشی و فرهنگی در استان در حوزه ی دریا محور متناسب با نیاز های استان قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه معاونت های مختلفی  در استان هرمزگان در جهاد دانشگاهی دارند، خاطر نشان کرد: معاونت پژوهش و فناوری، یک صنعت توسعه داریم که سری اهدافی دارند، برای تحقق این اهداف یک سری برنامه های عملیاتی تدوین کردیم که برنامه های عملیاتی در حوزه ی پژوهشی و بحث زمینه ی آب و انرژی دارند. راه اندازی گروه پژوهشی توسعه فناوری آب شیرین کن ها، برگزاری همایش های مختلف، راه اندازی کارگاه های مختلف، ثبت اختراع، جذب اسپانسر است.

دادخواه گفت: برنامه های عملیاتی در حوزه مدیریت، گروه پژوهشی مدیریت توسعه و برگزاری همایش های مرتبط در حوزه خدمات پزشکی و درمانی راه اندازی شده است. راه اندازی مرکز خدمات درمان ناباروری و راه اندازی مرکز تخصصی سرطان جز برنامه های پژوهشی ما بوده است.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از برنامه های مهم جهاد دانشگاهی ساخت آبساز است. آبساز صرفا برای پدافند غیر عامل و  بحران است، اینها دستگاه هایی نیستند که آب شرب شهری را تامین کرد، آبساز فقط برای موارد ضروری و شرایط خاص است لذا فرستادن به روستاها و مکان های دوردست که آب با تانکر انتقال می دهند و هزینه بسیار دارد و بهداشتی نیستند این دستگاه ارائه شده، با همکاری آب و فاضلاب ساختیم، نصب این ها تا 10 روز دیگر انجام می شود.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است