منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۱
شناسه خبر: 282586
گروه :خبر
image262201

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه بسیجیان جهادگر حقیقتا بی توقع هستند و در عوض بالاترین دغدغه را دارند، گفت: اجر خدمات بی منت و بدون چشمداشت بسیجیان جهادگر به مستضعفین ساکن در مناطق محروم را تنها خداوند می‌تواند محاسبه کند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه رسیدگی به مستضعفین و طبقات محروم جامعه از جمله مهمترین اهداف انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) بود، گفت: جوانانی که با برگزاری اردوی جهادی در نقاط دور افتاده و محروم به صورت داوطلبانه و خودجوش رسیدگی به نیازهای مستضعفین را دنبال می‌کنند در حقیقت به یکی از مهمترین اهداف بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی عمل کرده‌اند.

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای افزود: من معتقد هستم بسیجیان جهادگری که بدون نام و نشان و منفعت مادی با تحمل سختی ها و مرارت های زیاد برای خدمت رسانی راهی روستاهای دورافتاده می‌شوند خالص‌ترین قشر از جامعه را تشکیل می دهند.

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه بسیجیان جهادگر حقیقتا بی توقع هستند و در عوض بالاترین دغدغه را دارند، اظهارکرد: اجر خدمات بی منت و بدون چشم داشت بسیجیان جهادگر به مستضعفین ساکن در مناطق محروم را تنها خداوند می تواند محاسبه کند.

حجت‌الاسلام محسنی اژه ای خاطرنشان کرد: جهادگران روح بزرگی دارند و امثال بنده نمی توانیم پیامی برای آن ها داشته باشیم. برعکس، این جهادگران و بسیجیان فعال در مناطق محروم هستند که باید به امثال من عمل به وظیفه و تکلیف و خدمتگزاری به مردم را یادآوری کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی