منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۵۵
شناسه خبر: 337641
گروه :خبر
3333

مدرس دانشگاهای حاجی آباد گفت: جنگ بزرگ غرب علیه بنیان خانواده برای طرح فروپاشی از درون از انجایی که خانواده در نظام جمهوری اسلامی نقشی اساسی در ادامه مسیر دارد، دشمن در برنامه ریزی خود این نهاد را هدف گرفته تا با هزینه کمتری جنگ را اداره کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد میرزاده مدرس دانشگاهای حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد، با اشاره به مسئله دفاع از عفاف و حجاب ، دفاع از حریم خانواده بخشی از عملیات جنگ نرم است افزود: جنگ بزرگ غرب علیه بنیان خانواده برای طرح فروپاشی از درون از انجایی که خانواده در نظام جمهوری اسلامی نقشی اساسی در ادامه مسیر دارد، دشمن در برنامه ریزی خود این نهاد را هدف گرفته تا با هزینه کمتری جنگ را اداره کنند.

 

میرزاده افزود:  بخشی از هزینه جنگ نرم علیه بنیان خانواده توسط خانواده های ایرانی تامین می شود این هزینه از محل خرید لباس هایی با طرحهای ضد عفاف و حجاب که رنگ و لعاب مدرن بودن به خود گرفته و وسایل آرایشی و غیره تامین می شود که این تاکتیک در جنگ نرم بسیار تاکتیک خوبی است و خود فرد متوجه نمی شود که خود را نابود می کند و اهداف دشمن را تامین می کند.

 

وی بیان داشت: بخشی از این حملات از دریچه انتقال فرهنگ زبان است، با آموزش متون غربی و آمریکایی در آموزشهای زبان، این انتقال به راحتی در حال انجام است با این القاء که زبان انگلیسی از زبانهای غربی زبان علم هستند و غفلت در این موضوع منجر به عقب ماندگی می شود.

 

مدرس دانشگاهای حاجی آباد در بخش دیگر از سخنان خود تصریح کرد: بخش دیگری از حملات از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد که تبلغیات گسترده ای انجام می دهند و نوعی روشنگری را القاء می کنند، این نقش خانواده ها است که باید والدین به صحنه بیایند و دفاع کنند از حریم خود را خودشان  بر عهده بگیرند .

 

میرزاده تاکید کرد: با طرح های ملی و ابلاغی و سازمانی نمی توان این جنگ را مدیریت کرد باید عزم و اراده ملی داشت و آموزه های دینی  تقویت شود تا خود به خود فرد پدافند لازم در این آفند سنگین را داشته باشند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود