منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲
شناسه خبر: 194426
گروه :خبر
IMG_8647_001

رئیس سازمان بسیج مستغضین گفت : امروز درگیر جنگ اقتصادی هستیم که به تحریم محدود نمی شود لذا این یک دفاع مقدس است و کسی که در راه اقتصاد تلاش می کند جهاد کرده و اگرجانش را نیز فدا کند، شهید است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستغضین در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در استان هرمزگان با اشاره به حضورحماسی مردم در مراسم تشیع پیکر 270 شهید تازه تفحص گفت:این حماسه تداعی کننده 22 بهمن ها و تکرارجوشش قیام عظیم مردمی در نهم دی بود.
وی حضور هوشمندانه مردم در تشیع پیکر 270 شهید را بزرگترین تشیع تاریخ تهران  بعد از تشیع پیکر امام راحل دانست و اظهار کرد:حضور عاشقانه مردم در روز گذشته حجت را بر همه تمام کرد زیرا برخلاف تصور مدعیانی که از ملت ما تصویری افسرده و خسته به دنیا نشان داده اند،این ملت سرزنده و آماده تر از همیشه در صحنه حضور دارد.

وی با بیان اینکه مردم به ولایت و شهدا وفادار هستند،تصریح کرد: این ملت پرچم آزادگی، عدالت خواهی و حق طلبی را برافراشته است و تا محو ظلم و ظالم از دنیا و  برپایی حاکمیت عدل الهی از پا نخواهد نشست.

رئیس سازمان بسیج مستغضین عنوان کرد: ملت با بصیرت ایران به دشمنان فهماندند که کشورمان جای انها نیست و البته  افرادی که هرچند در گذشته در صف اول مبارزات بودند و  دچار رفاه زدگی، اشرافیت و زندگی های مادی شدند نیز بداننند که اگر این افراد کوله بار مبارزه را بر زمین بگذارند مردم راهشان را ادامه خواهند داد.
وی با بیان اینکه نباید مردم را دست کم بگیریم و باید قدر این ظرفیت عظیم را شناخت، ادامه داد: یکی از بزرگتین نعمت ها داشتن ملت بزرگ، آگاه و ولایت مداری است که می خواهند راه شهدا را ادامه دهد زیرا با  این ملت شجاع از هر سدی می توان گذشت و هیچ مانعی نمی تواند این عاشقان را متوقف کند.

وی با اشاره به اینکه سپاه  از  جمله دستگاههایی است که برای شکر گذاری از این نعمت تاسیس شده است، گفت: شکر عملی این است که بتوانیم از ظرفیت های ملتی که قرن ها در مکتب اهل بیت تربیت شده و برای فداکاری و ایثارآمادگی دارد، استفاده کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستغضین با بیان اینکه اگر برای ملت ارزش قائل شویم و قدرشناسشان باشیم موفق خواهیم شد،اظهار کرد:برای پیشبرد انقلاب هیچ عرصه ای نباید از وجود نیرو عظیم مردمی خالی شود و در عرصه سیاست ، فرهنگ، اقتصاد ، امنیت ، دفاع و هر جایی که ضرورت برای حضور مردم است باید برای آن برنامه ریزی،ساماندهی و …  از این ظرفیت استفاده کنیم.

نقدی با اشاره به اینکه کابینه 80 میلیونی فقط یک شعار انتخاباتی نیست بلکه مردم حاضرند برای آرمانهایشان فداکاری کنند،تصریح کرد:براساس گزارش دولت بیشتر از حدی که دستگاه دولتی مدرسه می سازد مردم و خیرین مدرسه، حسینه و خیریه راه انداخته اند و هر جا حضور سیاسی لازم است در عرصه هستند.

وی با بیان اینکه مردم از شعار علیه امریکا خسته نشدند و تا نابودی آمریکا از این شعار دست نمیکشند، عنوان کرد:مسئولیت پاسداران از پوشیدن لباس سبز و خاکی این است که این ظرفیت را به نحو شایسته آماده حضور هماهنگ کند  چرا اگر مردم را رها کنیم کارشان را انجام می دهند اما هم افزایی و سازماندهی نفوذ و قدرت مردم را برای پیشبرد اهداف انقلاب چند برابر می کند.

رئیس سازمان بسیج مستغضین یادآور شد: هر منطقه ای اولویت هایی دارد و در منطقه حساس هرمزگان اولویت دفاعی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در عرصه فرهنگی درگیر تهاجم گسترده ای هستیم که در طول تاریخ بشریت بی سابقه است، بیان کرد: هیچ ملتی تاکنون اینگونه مورد هجمه فرهنگی واقع نشده و 167 شبکه ماهواره ای با زبان فارسی و گویش های ایرانی ، فعالیت چند هزار رسانه فساد افکن و مستهجن  اخلاق و معنویت ما را نشانه گرفته است .

نقدی تاکید کرد:حلقه های تربیتی و صالحین همانند سنگر جوانان را از حمله فرهنگی دشمن در قالب مواد مخدر، فساد، تفکرات پوچ و باطل، عرفان های کاذب و دین های دروغی مصون می کنند.
رئیس سازمان بسیج مستغضین با اشاره به  فعالیت های گروههای جهادی و بسیج سازندگی در عرصه اقتصادی گفت: الگوی کار اقتصاد مقاومتی شما امروز یک الگوی الهام بخش برای تمام کسانی است که می خواهند در عرصه اقتصاد فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه  امروز درگیر جنگ اقتصادی هستیم که به تحریم محدود نمی شود ،اظهار کرد:یک لشکر کشی بزرگ برای به زانو درآوردن اقتصاد از طریق دنگ پینگ های مخرب، قاچاق، فرار مغزها ،رشوه دادن به تولید کننده برای دست کشیدن از تولید و روی آوردن به واردات را دنبال می کنند.

نقدی با اشاره به اینکه باید در زمینه راه انداختن کارخانه هایی که متوقف شدند نیز ورود پیدا کنیم،افزود: این یک دفاع مقدس است و کسی که در راه اقتصاد تلاش می کند جهاد کرده و اگرجانش را نیز فدا کند، شهید است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه فضای مجازی نباید از حضور مردم غیور و مومن خالی باشد و تهاجم های دشمن بی پاسخ بماند،تاکید کرد:چهره دو رو و منافق آمریکا جنایتکار در لفافه اختلاف شیعه و سنی پوشیده شده است.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند