منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۶
شناسه خبر: 317571
گروه :خبر
13950116000372_PhotoA

در حمله جنگنده‌های ارتش سوریه به مقر گروه تروریستی «احرار الشام» در ریف ادلب، ۳۷ تن از تروریست‌ها از جمله یکی از سرکرده‌های این گروه کشته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جنگنده‌های سوریه سه‌شنبه (امروز) به مقر و مواضع تروریست‌های «احرار الشام» در ریف شمال غربی استان «ادلب» حمله کردند.

در این حمله، یکی از سرکرده‌های احرار الشام بهمراه ۳۷ تن از عناصر این گروه تروریستی کشته شد.

منطقه «بنش» در جنوب شرق دو شهرک «فوعه و کفریا» در ریف ادلب، یکی از اهداف جنگنده‌های سوریه بود که به گفته معارضان، خسارت زیادی به تجهیزات احرار الشام وارد شد.

نیروی هوایی ارتش سوریه در پاسخ به حملات چند روزه تروریست‌ها به شهرک‌های «الفوعه » و «کفریا» مواضع تروریست‌ها را در شهر ادلب و ریف آن هدف حملات خود قرار داد.

ادلب و ریف ادلب، عمق امدادی و لجستیک گروه‌های تروریستی است که به خان طومان در ریف جنوب غرب حلب حمله کرده‌اند.

هفته گذشته،‌ ائتلاف تروریستی «جیش الفتح» و سایر تروریست‌ها از ریف ادلب وارد جنوب حلب و شهرک خان طومان شدند و با سوء استفاده از توافق آتش‌بس میان روسیه و آمریکا، به نیروهای مقاومت و ارتش سوریه حمله کردند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری