منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۱
شناسه خبر: 234512
گروه :خبر
13940728000593_PhotoA

در ادامه خبرهای منتشر شده درباره حملات هوایی روسیه در سوریه، وزارت دفاع مسکو از نابودی ۱۱۸ هدف طی ۷۱ سورتی پرواز جنگنده‌های روس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وزارت دفاع روسیه درباره عملیات و حملات هوایی این کشور در سوریه علیه تروریستها بیانیه صادر کرد.

در ادامه حملات روسیه به مواضع تروریستها در سوریه، وزارت دفاع مسکو امروز اعلام کرد که جنگنده‌های روس طی 24 ساعت گذشته با انجام 71 سورتی پرواز 118 هدف و موضع تروریست‌ها را در استانهای ادلب، حمص، حما، حلب، دمشق و لاذقیه را هدف قرار دادند.

به گفته این وزارتخانه جنگنده‌های سوخوی 24 روسیه یک مرکز فرماندهی تروریستها و یک انبار بزرگ مهمات را در لاذقیه نابود کردند.

وزارت دفاع روسیه همچنین اعلام کرد تعداد ماموریت‌های جنگی این کشور در سوریه افزایش یافته که این موضوع به این دلیل بود که با افزایش داده‌های اطلاعاتی و شناسایی ثابت کرده که زیرساختهای تروریستها هدف قرار گرفته شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی