منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴
شناسه خبر: 181060
گروه :خبر
13930503000978_PhotoA

ارتش رژیم‌صهیونیستی یکشنبه شب اعلام کرد گروهی از افرادی که قصد «بمبگذاری در مرز سوریه» را داشته‌اند، هدف حمله هوایی قرار داده است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جنگنده‌های اسرائیلی یکشنبه شب مناطقی در جولان اشغالی و در نزدیکی مرز سوریه را هدف حمله قرار دادند.

سخنگوی ارتش رژیم‌صهیونیستی با تائید این حملات، مدعی شده است که این حمله در پاسخ به تلاش گروهی از افراد ناشناس برای بمبگذاری در این منطقه صورت گرفته است.

به ادعای تل‌آویو، در این حمله 3 یا 4 نفر هدف قرار گرفته‌اند.

جنگنده‌های اسرائیلی روز جمعه نیز، آنطور که شبکه العربیه گزارش داد، مناطقی در القلمون سوریه را هدف قرار داده بودند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است