منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۹
شناسه خبر: 177986
گروه :خبر

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در دیدار با سپاهان، باد برای ما و حریف مزاحمت ایجاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه داناتونی اولیویرا پس از شکست 2 بر یک تراکتورسازی مقابل سپاهان اظهار داشت: به سپاهان تبریک می‌گویم. این بازی تمام شد و انرژی خود را برای بازی آینده می‌گذاریم.

وی افزود:‌ باد برای هر دو تیم مزاحمت ایجاد کرده بود و دو تیم را اذیت کرد که نتوانستند بازی خود را به نمایش بگذارند با توجه به اینکه در دو هفته اخیر بازی‌های زیادی را برگزار کرده ایم بازیکنان ما در نیمه دوم خسته بودند و نتوانستند بازی قابل قبولی را انجام دهند.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به اعتراض خبرنگاران اصفهانی مبنی براینکه دو روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی حاضر نشده و این را یک بی‌احترامی تلقی کرده بودند و به همین دلیل اعلام کردند که سؤالی در کنفرانس از وی نخواهند پرسید عصبانی شد و ایستاد و گفت: من به کسی بی‌احترامی نمی‌کنم و همیشه به همه احترام گذاشتم این صحبتی که مطرح می‌کنید آیا مسئله همه خبرنگاران است که در ادامه همه خبرنگاران این موضوع را تأیید کردند.

وی افزود: من قصد توهین نداشتم فقط مسیر را اشتباه رفتیم که پس از اینکه متوجه شدیم در راه بازگشت ترافیک باعث شد نتوانیم خود را به کنفرانس برسانیم.

خبرنگار اصفهانی در واکنش به این صحبت اولیویرا گفت:‌ شما عمداً از جلوی سالن کنفرانس رد شدید زیرا سالن کنفرانس در مسیر فرودگاه به هتل قرار دارد که سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد ما این مسئله را نمی‌دانستیم.

این جرو بحث چند دقیقه‌ای ادامه داشت و در پایان سرمربی تراکتورسازی از خبرنگاران عذرخواهی کرد و همه چیز به خیر و خوبی تمام شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است