منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
شناسه خبر: 327962
گروه :خبر
652
 

یادداشت دانشجویی در حمایت از دانشجوی انقلابی دانشگاه هرمزگان؛

جنبش دانشجویی استان هرمزگان در پیچ تاریخی و حساس خود قرار دارد

جنبش دانشجویی استان هرمزگان در پیچ تاریخی و حساس خود قرار دارد هزینه جلوگیری از ورود افراد فتنه گر به دانشگاه هرمزگان با محرومیت از اقدامات رفاهی دانشگاه مساوی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛  محسن باقری، فعال دانشجویی در واکنش به رای ناعادلانه صادرشده از سوی شورای بدوی دانشگاه هرمزگان و در حمایت از دانشجوی انقلابی دانشگاه هرمزگان “سید محمد متولی” در یادداشتی نوشت: 

 

“انقلابی باشیم و انقلابی عمل کنیم.” دو مؤلفه ساختاری جنبش دانشجویی می باشد جنبشی که در گذشته ثابت کرد در بزنگاه های انقلاب پرچمدار بصیری بوده است.

 

جنبش دانشجویی و جوانان انقلابی آنقدر درست عمل کرده اند که با نگاهی به سیره امام خامنه ای بعضا با تعابیر افسانه ای از این جوانان روبرو می شویم.

 

همواره بزرگترین حامی این جوانان مؤمن و انقلابی امام امت بوده و چه افتخاری بزرگتر از این…
تعابیری چون فرزندان انقلابی ام…در واقع جوشش خون همان پدر سینه سوخته ما در رگ های جوانان است و تعابیری چون شور نسل سوم از نسل اول کمتر نیست.
اینکه می فرمایند جوانان مؤمن و انقلابی سطح تفکر و تحلیلشان از بعضی بزرگترهای کشور بیشتر است. اینکه جوانان مؤمن و انقلابی را تندرو نخوانید دلسوزان واقعی دولت ها هستند…
این خط مشی جایگاه محکم و والایی را برای گفتمان جوان مومن و انقلابی در انقلاب اسلامی مهیا کرده اما این پشتیبانی برای جوانان هزینه بردار شده است.

 
کسانی که ترس از به میدان آمدن جبهه، جوان مومن و انقلابی را کابوس می بینند همواره دنبال راهی برای حاشیه راندن این جبهه بوده اند جوانانی که در تاریخ انقلاب ستون های کاخ اشرافیت متمول و لیبرالیست و مارکسیستی و فتنه گر را در هم کوبیده اند و همواره دانشگاه خط مقدم این جوانان بوده است خط مقدمی که خط قرمزش حصین حصون انقلاب اسلامی است.

 

حال جنبش دانشجویی استان هرمزگان در پیچ تاریخی و حساس خود قرار دارد  هزینه جلوگیری از ورود افراد فتنه گر به دانشگاه هرمزگان با محرومیت از خدمات رفاهی دانشگاه مساوی شده است.

 
جنبش دانشجویی استان هرمزگان باید بداند و بفهمد هر گونه سستی در این امر برای همیشه جنبش دانشجویی انقلابی را در این استان بهحاشیه برده و دیگر کسی جرات قد علم کردن در برابر فتنه گران را نخواهد داشت.

 

 

جنبش دانشجویی این استان باید بداند سید محمد متولی امروز شخص نیست بلکه نماد جنبش و جریانیست که هر گونه کوتاهی ضربه سنگینی را برای جنبش وارد خواهد کرد.

 
حال که کسانی می خواهند گربه را دم حجله بکشند و زهر چشمی از جنبش دانشجوئی بگیرند. فرزندان انقلابی استان باید جواب همه حمایت های امام امت را بدهند.
چند روز گذشت و منتظر بودم تا واکنش مسئولان و نماینده های انقلابی استان را ببینم اما دیدم که چه غریب است گفتمان انقلاب و غریب تر از آن بچه های انقلاب در استان هرمزگان….

 

 

امروز احساس تنهایی کردم که دغدغه مندان انقلاب اسلامی در استان هرمزگان کجا هستند. این ناعدالتی است در حق بجا های انقلاب و چه خوب گفت شهید آوینی که در این کشور مظلوم تر از حزب اللهی ها کسی نیست و حال راز این همه حمایت امام امت را از فرزندانش می فهمم چرا که امروز ثابت شد کسی نیست.

 
اما جنبش و جوانان انقلابی استان باید بار دیگر هم به جریان لبیرالیست و فتنه گر دانشگاه هرمزگان و هم به نیروهای و مسئولان به اصطلاح انقلابی استان که در پی منافع خود هستند نشان بدهند تا زمانی که ما هستیم گفتمان انقلاب در دانشگاه های استان موج خواهد زد..

 

و سخن آخر بنده هم خطاب به مسئولین دانشگاه هرمزگان:

دانشگاه هرمزگان را وارد حاشیه نکنید، حمایت از فتنه گران برای شما سودی نخواهد داشت. و بترسید  و از آن روزی که از اریکه قدرت به پائین کشیده شوید.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است