منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
شناسه خبر: 344484
گروه :خبر
index

امام جمعه بندرچارک اظهار کرد: تمام جنایت های تاریخ که توسط و حمایت آمریکا به وجود آمده است نشان از خون آشامی و درندگی آن حکومت ظالم و غیر انسانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز؛حجت الاسلام و المسلمین، عباس کثیر امام جمعه بندرچارک در خطبه های نماز جمعه این هفته حدیثی ازامام صادق علیه السلام ، نمازگزاران رابه تقوای اللهی دعوت نمود ودر ادامه حدیث معروف از امام زمان را که دلالت برعدم فراموش کردن مردم وامت ازطرف آن بزرگوار است بیان کرد.

وی افزود: ناظر و بیننده وآگاه بودن امام برتمام حرکات را گوش زد کرد وگفت: اعمال ما دوباره درهفته برامام غایب مان عرضه می شوند واین همان معنای عین الله الناظره وأذن الله السامعه می باشد.پس باید مراقب أعمال ورفتارمان باشیم تاخدای ناکرده دل امامان رانرنجانیم .

کثیر به چند مورد ازسنت های اخلاقی و رفتاری پیامبراکرم (ص) اشاره کرد وگفت: عیادت مریض،علاقه واستعمال عطروبوی خوش،مزاح وتبسم از سنت های اخلاقی و رفتاری پیامبر است که توصیه می کنم این سنت ها را در زندگی خود به کار گیرید.

امام جمعه بندرچارک درخطبه دوم ضمن تبریک دهه کرامت بیان کرد: زیارت حضرت معصومه ازطرف سه امام،جدشان امام صادق (ع) وبرادربزرگوارشان امام رضا(ع) وبرادرزاده ایشان امام جواد علیهم السلام سفارش شده است که  کمتر کسی از زنان  هستند اینگونه مورد تکریم و سفارش قرارگرفته است.

وی با اشاره به بمباران اتمی دوشهر ژاپن (هیروشیماوناگازاکی)توسط آمریکا که به دستور هری ترومن رئیس جمهور وقت ،که باعث کشته شدن۲۲۰۰۰۰نفرشد، عنوان کرد: تمام جنایت های تاریخ که توسط و حمایت آمریکا به وجود آمده است نشان از خون آشامی و درندگی آن حکومت ظالم و غیر انسانی را می رساند.

خطیب جمعه بندرچارک ادامه داد: برخوردهای غیرانسانی وحشی گرایانه آمریکا نشان می دهدکه حقوق بشری درکارآنها نیست و محترم نخواهدبود.چنانچه درحال حاضر ازداعش وأمثال آنهاحمایت همه جانبه می کنند وخون مردم بی گناه را اعم از زن ومرد و پیر و جوان و حتی کودکان را برزمین می ریزند.

حجت الاسلام عباس کثیر در بخش دیگری از خطبه ها از نگرانی مردم وساکنین این شهر به موجب خرید و فروش مواد مخدر و به خطرافتادن جوانان و فرزندانشان دراین دام شیطانی اشار ه کرد و گفت: ضمن تشکر و قدر دانی  ازتلاش وزحمتهای نیروی انتظامی از این نیروی های جان در کف خواستاریم که باز هم چشمان خودرا در شناسایی و به دام انداختن متخلفان و فروشندگان مواد مخدر تیزبین نگه دارند.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است