منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۱
شناسه خبر: 262897
گروه :خبر
index

از دولت محترم و دستگاه دیپلماسی نیز انتظار داریم به جای استفاده بی فایده از دیپلماسی لبخند، در جهت پاسخ به جنایات متعدد آل سعود نقش سازنده تری را ایفا نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، بیانیه بسیج دانشجویی استان در واکنش به اعدام شیخ نمر به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
“الذین آمنوا یقاتلون فی سبیل الله و الذین کفروا یقاتلون فی سبیل الطاغوت فقاتلوا اولیاء الشیطان ان کید الشیطان کان ضعیفا”(نساء-۷۶)
کسانی که ایمان آورده اند، در راه خدا جهاد می کنند و کافران در راه طاغوت می جنگند پس با یاران شیطان نبرد کنید زیرا حیله شیطان قطعا ضعیف است.
سی و هفت سال پیش,آن هنگام که پرواز حامل خمینی کبیر(قدس السره الشریف)در فرودگاه مهرآباد بر زمین نشست کمتر کسی فکر می کرد ۱۲بهمن۱۳۵۷نقطه عطفی در شکل گیری تمدن نوین ایرانی-اسلامی باشد و بزرگترین رخداد قرن معاصر را رقم بزند.
نهضت حضرت روح الله(ره)در عصر معاصر، دقیقا در مقطع زمانه ای شکل گرفت که جهان توسط دو ابر قدرت شرق به رهبری شوروی و با پشتوانه فکری کمونیسم و از طرف دیگر غرب به رهبری آمریکا و با عقبه فکری سکولاریسم و لیبرالیسم اداره می شد.
در حالی که وجه اشتراک بنیان های فکری شرق و غرب در جهان بینی ماتریالیستی آنان خلاصه می شد، امام خمینی(ره)به تأسی از مبانی اصیل اسلام ناب محمدی(ص)و با پشتیبانی مردمریا، قدم به عرصه کارزار نهاد و تئوری جدیدی از مدیریت جهانی را بر مبنای اسلام ناب و تفکر اصیل شیعی ارائه و آن را در حوزه اجرا عملیاتی نمود.
مبنایی که در آن، بر خلاف دیدگاه های مادیگرایانه، خدا حرف اول و آخر را می زند.
اکنون که به سالیان گذشته می نگریم با نگاهی اجمالی در میابیم از این دو قطب قدرت، یکی به زباله دان تاریخ پیوست و دیگری نیز رو به اضمحلال گام بر می دارد..

نشانه های قدرت نرم انقلاب اسلامی و نابودی تئوری مدیریت جهانی مبتنی بر کمونیسم و سکولاریسم شرق و غرب را میتوان در تحولات اخیر کشورهای منطقه از جمله عراق، سوریه، لبنان، بحرین، یمن و عربستان بیش از هر زمان دیگری مشاهده نمود.
اما امروز بیداری اسلامی شکل گرفته در میان امت اسلام به ویژه شیعیان مظلوم عربستان بیش از پیش لرزه بر پیکر نیمه جان آمریکای جهانخوار و ایادی خونخوارش در منطقه یعنی صهیونیست ها و آل سعود انداخته است.
خاءن الحرمین با تفکر ارتجاعی وهابیت و ابن تیمیه ای که روزی خود را ام القرای جهان اسلام می دانست اکنون به ورطه نابودی کشیده شده، عنان از کف داده و افسار گسیخته دست به جنایات متعدد می زند و شیعیان را از قلب آفریقا تا غرب آسیا به خاک و خون می کشد.
بنابراین:
ما دانشجویان بسیجی استان هرمزگان، دیده بانان و مدافعان خلیج همیشه فارس به نمایندگی از آحاد ملت شریف ایران اسلامی و دانشجویان انقلابی، جنایات متعدد حکومت فاسد و فاسق آل یهود، به ویژه اعدام شیخ نمر باقر النمر را محکوم می کنیم و سکوت تأمل برانگیز سازمان ملل و سایر نهادهای بین المللی را به منزله تأیید جنایات فوق الذکر می دانیم.
همچنین هشدار می دهیم ادامه روند جنایات آل سعود، آتشی را در دل امت اسلام شعله ور خواهد ساخت که شعله های آن دامان آل سعود و مرتجعین منطقه را فرا خواهد گرفت.
از دولت محترم و دستگاه دیپلماسی نیز انتظار داریم به جای استفاده بی فایده از دیپلماسی لبخند، تبریک به وزیر خارجه عربستان و زانو زدن در مقابل امرای مرتجع منطقه با بهره گیری از ریاست جنبش عدم تعهد و استفاده از ظرفیت های سازمان کنفرانس اسلامی در جهت پاسخ به جنایات متعدد آل سعود نقش سازنده تری را ایفا نماید.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
“شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان”

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور