منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹
شناسه خبر: 254188
گروه :خبر
همایش_035

وزیر دولت اصلاحات گفت : جامعه ما بر اساس باورهای دینی شکل گرفته و جمهوری اسلامی ایران نظامی متکی بر رای مردم است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛سید عبدالواحد موسوی‌لاری، وزیردولت اطلاحات در همایش مشارکت حداکثری با بیان اینکه انقلاب باعث هجرت کردن از فضایی  همانند فقر و فحشا در حوزه عمومی  و در حوزه خصوصی‌تر نیز تحجر در بین متدینین شد، گفت:بخشی از جهت‌گیری‌های صحیح و درست در باب قرائت جدید از اسلام در زمان انقلاب محقق شده است .
نائب رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان اظهار کرد:برای تشخیص حق از باطل باید مجال عرضه دیدگاه‌های مختلف را در چهارچوب قانون اساسی داد از این رو حق نداریم که اگر قدرتی در اختیارمان بود بگویم که آن سلیقه‌ای که من دارم اجرا شود.

موسوی‌لاری تصریح کرد:همه باید حقوق و تکالیف خود در برابر قانون را احترام بگذارند لذا مطلق‌گرایی در برابر شهروندان مخالف قانون اساسی است.
نائب رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان با اشاره به اینکه انقلاب  فضا را برای حضور حداکثری در رقم زدن سرنوشت خود فراهم سازید گفت: این کار زمانی ممکن است که همه جامعه در انتخابات حضور سالم و مناسب در داشته باشند.
موسوی لاری اظهار کرد: برخی‌ از افراد با به دنبال انگ‌زدن و حذف کاندیداها هستند که این امر نباید در کشور باشد.

 

وی با بیان اینکه جامعه ما بر اساس باورهای دینی شکل گرفته و جمهوری اسلامی ایران نظامی متکی بر رای مردم است، افزود: برخی‌ها از شعار میزان رای ملت است، برداشت نادرست دارند،در حالی است که حتی امام هم فرمودند که میزان رای ملت است .
نائب رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان تصریح کرد: مردم می خواستند تغییراتی در رویه اداره جامعه و کشور باشند و برای تغییر رفتار مدیران به پای صندوق آمدند.
موسوی‌لاری اظهار کرد: مردم همواره تعامل با دنیا و نامحدود شدن کشور را می‌خواستند و دلیلی نمی‌بینند که در دنیا دور بمانند و خواهان سیاست خارجی نباشند.
وی با بیان اینکه مردم بهترین انتخاب کنندگان جریان‌ها و مدیران خود هستند و باید فرصت انتخاب را به خود آنها داده شود، اظهار کرد: باید شرایطی را ایجاد کنیم که با حفظ منافع نظام و با سیاست خارجی نگاهها را متوجه جمهوری اسلامی در دنیا کند.

وی تاکید کرد: نباید طوری رفتار شود که فرصت بیان نظرات و دیدگاه‌های اشتباه به بیگانگان داده شود.
نائب رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان تصریح کرد: مردم خود باید بتوانند کسانی را انتخاب کنند که می‌دانند برای آینده کشور دلسوز و دارای توانایی هستند .
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است