منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: 227429
گروه :خبر
images

نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان هرمزگان با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در مجموعه دنیا،افزود: جمهوری اسلامی ایران لیدر جریان های انقلابی و حق طلب در منطقه جهان اسلام ومجموعه دنیاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس،حجت الاسلام سیدعباس تقوی، نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان با اشاره به اینکه سخنان مقام معظم رهبری (مدظله التعالی) از چندبعد می توان مورد بررسی قرارداد، گفت: مهمترین مسئله باز گرداندن کشته شدگان حادثه منا بود که دیپلماسی سیاسی مارا به نتیجه رساند چون دولتمردان هر چه تلاش میکردند آمار مفقودین این حادثه را پیگیری کنند دولت عربستان حاضر به همکاری نیود که با فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) این مسئله حل شد.

 

سید عباس تقوی، اظهارکرد: با عنایت برخورد مقام معظم رهبری با دولت فاسد عربستان احساس اقتدار و عزت درونی و ملی در مردم بیش از پیش هویدا شد مردم احساس کردند که جمهوری اسلامی ایران مثل سایر دولتها اهل مسامحه و کنار آمدن با دولتها نیست.

 

وی،افزود: سخنان مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) در حقیقت آماده باش جدی به کلیه نیروهای داخلی بخصوص نیروهای نظامی کشور  برای اقدام سریع و غیرقابل پیش بینی در برخورد با کسانی که اقدام به شکستن حرمت ایران و ایرانی می کنند،بود.

 

نماینده نهاد رهبری در دانشگاههای استان تصریح کرد: از نظر من سخنان مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) در خصوص مسئله حج و ماوراء حج بازخورد بین المللی داشته است.

 

سید عباس تقوی، گفت: بعد از برخورد مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) در خصوص مسئله حج شاهد این بودیم که سایر دولتها و ملتهای اسلامی آمار کشته شدگان و مفقودین خود را از دولت عربستان خواستار شدند در صورتی که قبل از واکنش مقام معظم رهبری هیچ واکنشی از سایر دولتها دیده نشد.

 

وی، بیان کرد: محوریت  مقام معظم رهبری (مدظله التعالی) در جهان اسلام در دفاع از حقوق مظلومین در برابر دولتهای دست نشانده به اثبات رساند  در جهان بشریت هنوز فریادی برای دفاع از مظلومین وجود دارد که باعث الگوی سایر دولتها شد.

 

تقوی، با اشاره به بازخورد بین المللی سخنان مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) در خصوص مسائل ماورا حج، افزود: جمهوری اسلامی ایران بعنوان لیدر جریان های انقلابی و حق طلب در منطقه جهان اسلام و مجموعه دنیاست و درحال حاضر جایگاه جمهوری اسلامی ایران در فضای بین المللی تثبیت شده است

 

نماینده نهاد رهبری در دانشگاههای استان، با بیان اینکه توانایی ما در مدیریت بحران منطقه به اثبات رسیده، خاطرنشان کرد: سخنان مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) تاثیر شگرفی در جهان دارد سخنرانی ایشان در پادگان های نظامی و در جمع فرماندهان نظامی نبود، بلکه در دانشگاه و در مراسم جشن فارغ التحصیلی افسران آن هم اشاره و تهدید مختصر ایشان در دورترین نقطه عالم تاثیر گذار بود و دولت عربستان تسلیم شد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است