منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
شناسه خبر: 262826
گروه :خبر
IMG_5412
 

مدیر مدرسه دینی سلطان‌العلما بندرلنگه:

جمهوری اسلامی ایران سردمدار بیداری اسلامی در جهان است

مدیر مدرسه دینی سلطان‌العلما، ایران را امن‌ترین کشورها در میان همسایگان خود دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران سردمدار بیداری اسلامی در جهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،به نقل از پارسیان خبر؛ شیخ محمد علی امینی در همایش  وحدت و بیداری اسلامی در پارسیان گفت: یکی از افتخارات بزرگ امت اسلام ،راهنمایی چون سرور کائنات است پیامبری که پرچم دار رحمت،خیر وبرکت وپیام دهنده سعادت وخوشبختی برای عموم بشریت می باشد.

وی خاطرنشان کرد: شکر این نعمت اقتضا می کند که ما به تعالیم و رهنمودهای پیامبران توجه وعنایت لازم راداشته باشیم. آنچه  که ما ازعزت و سربلندی واقتدار، درطول تاریخ به دست آورده ایم، محصول اجرا و به کاربستن فرمایشات و رهنمودهای پیامبران الهی می باشد .وهرجاکه دچارضعف و سستی و درجا زدگی شده ایم نتیجه بی توجهی و بی اعتنایی ما به رهنمودها و دستورالعمل های ایشان بوده است.

مدیر مدرسه دینی سلطان‌العلما افزود: امروزما با پدیده ای بسیار مبارکی به نام بیداری اسلامی رو به رو هستیم که جمهوری اسلامی ایران به حق، سردمدار این پدیده می باشد. پدیده ای که انتظارداریم موج تاثیرگذار آن به اقصی نقاط جهان برسددلهای غافل را آماده کند، انسانهای بیمار را درمان و ضعف ها و سستی ها را به قول مبدل سازد.
شیخ امینی اضافه کرد: امت اسلامی همانطورکه هم دوستان مشترکی دارد دشمنان مشترکی نیزدارد،دوستان مشترک امت اسلامی،توده عظیم امت اسلامی، دوستان این امت هستند چون دوست دارند که امت اسلامی به مجد وعظمت در خور شأن خودش دست یابد، دوست دارند امت اسلامی عزت وسربلندی داشته باشد، آنها دوست دارند امت اسلامی مسائل فی ما بین خودشان را بدون دخالت دیگران حل وفصل کنند.

وی به بررسی دشمنان مشترک امت اسلامی پرداخت وگفت: آنها کسانی هستند که با تمام وجود به میدان آمده اند تا ضربه ای بر پیکر امت اسلامی وارد کنند، گاهی در این نقشه های شیطانی خودشان، موفقیت هایی کسب کرده اند. آنها گام های زیادی جلو آمده اندوخیلی از سنگرها را برای رسیدن به اهداف شومشان فتح نموده اند.

شییخ امینی با اشاره به اینکه مسلمانان هیچ دلیلی برای اختلاف ندارند، یادآور شد: در جهان اسلام مشترکات زیادی بین مذاهب وجود دارد که چند اختلاف جزئی فقهی نباید انبوه مشترکات را تحت تأثیر خود قرار بدهد.

مدیر مدرسه دینی سلطان‌العلما تصریح کرد: دشمنان می خواهند از طریق ایجاد اختلاف بین امت اسلامی، بر امت اسلامی ضربه ای کاری وارد کنند،اختلافاتی که برای آن هیچ دلیلی وجود ندارد، ما برای وحدت بیش از هزار دلیل داریم اما برای اختلاف هیچ دلیلی وجود ندارد.

در ادامه رادمهر فرماندار پارسیان اظهار داشت:  امام خمینی (ره) با نامگذاری ایام ولادت حضرت محمد (ص) به عنوان هفته وحدت، بر لزوم اهمیت وحدت بین مسلمانان در مقابل دشمنان اسلام تأکید کردند.

رادمهر افزود:  امروزه جهان به سمت اسلام ناب محمدی(ص) حرکت می کند،لذا دشمنان از این مهم احساس خطر می کنند و جایگاه خود را متزلزل می بینند.

وی گفت: دشمنان اسلام با ایجاد گروه تروریستی داعش چهره اسلام را خدشه دار کرده و سبب اسلام هراسی در منطقه شده است.

همایش وحدت و بیداری اسلامی با حضور مدیر کل اطلاعات استان هرمزگان و جمعی از علمای شیعه و سنی در سالن اجتماعات شهید تندگویان پارسیان برگزار شد.

انتهای پیام

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است