منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
شناسه خبر: 326156
گروه :خبر
781395

فوق‌ستاره بارسلونا در دومین جلسه رسیدگی به اتهاماتش، مورد هجوم دادستان قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا در دومین جلسه دادگاه  رسیدگی به اتهاماتش در مورد پرونده فرار مالیاتی، جو بسیار منفی را تجربه کرد.

 او که پس از غیبت در جلسه اول در جلسه دوم حاضر شده بود، فضا را علیه خود دید.

دادستان پرونده ادعا کرد ممکن است مسی از جزئیات ماجرا چیزی نمی‌دانسته اما قطعا نیتی نهایی به نام «پرداخت هر چه کم‌تر مالیات» داشت!

او  در ادامه ادعا کرد مسی در حالی از بی‌اطلاعی خود حرف زده که حتی یک کودک 10 ساله هم می‌داند که در هر کشوری باید مالیات پرداخت شود!

دادستان در پایان جلسه، 22 ماه حبس برای مسی و پدرش، خورخه به جرم پنهان‌کاری وفرار مالیاتی درخواست کرد و از پدر او به خاطر هدایت پسرش به سمت فرار مالیاتی به عنوان مجرم اصلی نام برد.

پرونده کماکان در دادگاه در جریان است و به زودی حکم نهایی در این باره اعلام می‌شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی