منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵
شناسه خبر: 248730
گروه :خبر

عملیات جذب و انتقال معتادان متجاهر زن در شهر تهران به مرکز شفق به دستور استاندار و موافقت دادستان تهران توسط نیروی انتظامی در یکی از محلات پایتخت آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ساعاتی قبل طی نامه سید حسین هاشمی استاندار تهران به دادستان تهران مبنی بر صدور حکم جمع آوری معتادان متجاهر زن از سطح شهر جعفری دولت آبادی با موافقت به نیروی انتطامی مجوز داد تا طبق هماهنگی های انجام شده اقدامات لازم را صورت دهد.

آذرنیا دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر اعلام کرد: طی هماهنگی های انجام شده در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و همکاری ستودنی معاونت اجتماعی شهرداری و شهردار تهران و حمایتهای استاندار تهران و اجرای منویات مقام معطم رهبری و اهداف دولت، پس از بازسازی و تجهیز کمپ شفق به عنوان اولین مرکز ماده شانزده زنان کشور مقرر شد که زنان معتاد متجاهر شهر تهران به این مرکز برای طی دوره یک تا سه ماهه سم زدایی و بازپروری منتقل شوند.

وی افزود: این اقدام که با محوریت استاندار تهران آغاز شده است صبح سه شنبه در یکی از محله های تهران انجام می شود و شامل دو مرحله سم زدایی در کمپ شفق و طی فرایند بازتوانی، جامعه پذیری و بازگشت به خانواده که در مراکز شهرداری تهران و به مدت شش ماه انجام می شود. و در این فرآیند سازمان بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی تهران هم همکاری خواهند داشت.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران تاکید کرد: مرکز شفق ظرفیت نگهداری چهارصد نفر را دارد که بلافاصله پس از جذب معتادین زن متجاهر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

بر اساس این گزارش جلسات قرارگاه ساماندهی آسیب های اجتماعی شهر تهران با برگزاری جلسات مشترک و مشارکت استانداری و شهرداری تهران به فرماندهی سید حسین هاشمی استاندار تهران بیش از یک ماه است که کار خود را آغاز کرده است و از همان ابتدا وعده جمع آوری معتادان زن متجاهر پس از هماهنگی های مورد نیاز داده شده بود که این اقدام فردا صبح با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری تهران و با محوریت استاندار تهران از یکی از محله های شهر تهران آغاز می شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است