منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲
شناسه خبر: 237788
گروه :خبر
 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قم خبر داد؛

جمع آوری بنرهای ضد آمریکایی از سطح شهر قم + جزئیات

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قم گفت: همه ساله همزمان با روز 13 آبان که روز استکبار ستیزی است بنرهای مختلفی با مضامین ضد آمریکایی و ضد استکباری در سطح شهر قم نصب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محمد توانا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قم، اظهار داشت: همه ساله همزمان با روز 13 آبان که روز استکبار ستیزی است بنرهای مختلفی با مضامین ضد آمریکایی و ضد استکباری در سطح شهر قم نصب می‌شود.

وی افزود: امسال هم طبق روال سال‌های گذشته این کار صورت پذیرفت، ولی در کمال تعجب صبح امروز شاهد بودیم که این بنرها از سطح شهر جمع آوری شده است؛ برخی از این بنرها حاوی جمله استاد فاطمی نیا بود مبنی بر اینکه اگر سید الشهدا با یزید دست میداد امروز اثری از اسلام باقی نمی ماند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قم گفت: بر اساس پیگیری‌هایی که انجام داده‌ایم، ابتدا به سراغ پیمانکار و بعد به شهرداری رفتیم و مسئولان شهرداری هم این طور بیان کردند که تحت فشار دستگاه‌های اجرایی اقدام به جمع آوری بنرها کرده‌اند.

توانا با بیان اینکه این مسئله جای تعجب دارد عنوان کرد: نمی‌دانم چرا برخی‌ها با اقدامات ضد آمریکایی مشکل دارند.

وی تاکید کرد: در مراسم 13 آبان امروز کوبنده تر از سال های گذشته شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهیم تا پاسخ مناسبی به اقداماتی از این دست داده باشیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی