منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۷
شناسه خبر: 216740
گروه :خبر
13940410000245_PhotoA

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از جمع آوری البسه با نماد پرچم های آمریکا، انگلیس و نقوش شیطان پرستی خبر داد و گفت: با فروشگاه هایی که اقدام به توزیع اینگونه البسه کنند برابر قانون نظام صنفی برخورد و نسبت به پلمب آنها اقدام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به جمع آوری البسه منقش به نماد آمریکا، انگلیس و علائم شیطان پرستی در شهر تهران گفت: در پی گزارش های مردمی و بررسی های کارشناسانه مجموعه پلیس و اداره اماکن پایتخت، از فروشگاه ها و دستفروشی های سطح شهر تهران مشخص شد که طی 2 هفته گذشته تعدادی از فروشگاه ها و دستفروشان اقدام به عرضه البسه با نقوش پرچم آمریکا، انگلیس و علائم شیطان پرستی نموده اند.

رئیس پلیس پایتخت افزود: به همین منظور به صورت نامحسوس محل های فروش و عرضه این نوع پوشاک تحت نظارت قرار گرفت و با اطلاعات به دست آمده از این محل ها مأموران دریافتند که چند عامل اصلی به صورت متمرکز البسه مذکور را در اختیار این فروشندگان قرار می دهند.

سردار ساجدی نیا تصریح کرد: پس از شناسایی محل های عرضه این نوع پوشاک، مراتب در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که متعاقبا با هماهنگی صورت گرفته صبح امروز پلیس اقدام به جمع آوری این گونه البسه نمود و عاملان اصلی توزیع آن را نیز دستگیر کرد.

وی اعلام داشت: طی رصدی که از سوی پلیس صورت گرفته است مشخص شد شهروندان تهرانی نه تنها تمایلی به خرید این گونه البسه ندارند، بلکه در تقبیح آن با ارائه گزارش های مکتوب و تلفنی، محل های عرضه و توزیع آن را به پلیس معرفی کردند.

ساجدی نیا تصریح کرد: با متصدیان مغازه یا فروشگاه هایی که اقدام به توزیع این گونه البسه کنند یا آن را در معرض دید عمومی قرار دهند برابر قانون نظام صنفی برخورد و نسبت به پلمب اینگونه واحدها آنها اقدام خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن تشکر از همکاری مستمر شهروندان از مردم خواست تا ضمن تماس با تلفن مرکز فوریت های پلیسی 110 یا ارائه گزارش های مکتوب، اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار دهند تا ماموران بتوانند در اسرع وقت ضمن رسیدگی به موضوع، اقدام قانونی متناسب با آن را انجام دهند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور