منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
شناسه خبر: 329287
گروه :خبر
IMG_4876_6119
 

به مناسبت سالروز انتخاب و استقرار دولت یازدهم:

جمعی از روحانیون و مسئولین با فرماندار رودان دیدار کردند

به مناسبت سالروز انتخاب و استقرار دولت یازدهم جمعی از روحانیون شهرستان رودان با فرماندار رودان دیدار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  رودان نیوز؛ به مناسبت سالروز انتخاب و استقرار دولت یازدهم جمعی از روحانیون شهرستان رودان با فرماندار رودان دیدار کردند.

 

 

احمد محمودی فرماندار رودان دراین دیدار ضمن گرامیداشت سالروز انتخاب دولت تدبیر و امید از سوی مردم، گفت: دولت یازدهم در حوزه سیاست خارجی توفیقات متعدد را حاصل کرده است، که همواره این موافقیت های با مواضع و رهنمودهای مقام معظم رهبری، تدبیر و تخصص و آگاهی دولت و حمایت مردم فهیم ایران اسلامی رقم خورده است.

 

 

محمودی نقش حمایت ها و رهنمود های معظم له را بسیار تاثیر گذار دانست و اظهار کرد: اگر حمایت های مقام معظم رهبری نبود استکبار جهانی تن به نشست و گفتگو با ایران اسلامی نمی داد.

 

وی  افزود: امروز شاهد هستیم که استکبار جهانی بدنبال راه اندازی یک جنبش جهانی علیه کشور ما است و در قبال آن انتزا سیاسی ایران بوده و در این زمینه با فشار به برخی کشور های همسایه و آسیایی در کاهش روابط با ایران طرح خود را به انجام رسانده است، ولی ملت ایران همواره با تمامی این فشارها و تهدید های در همه صحنه هستند.

 

 

فرماندار رودان با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی، ادامه داد: اقتصاد مقاومتی ، اقتصادی است  که درون زا و درون گرا باشد و اقتصاد مقاومتی مربوط به یک موضوع حاکمیتی نیست و در واقع همه درگیر آن هستند و در رکن دوم و اساسی آن مردم قرار دارند ، در اقتصاد مقاومتی تولید و کار از مردم است و دولت هماهنگ کنند، محرک و هدایت کننده است و راستای تحقق فرموده مقام معظم رهبری باید همگی کمک دهند و یاری رسان باشند.

 

 

فرماندار رودان در پایان با اشاره به هقته مبارزه با مواد مخدر، آنرا از آسیب های بسیار جدی اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: برخی آسیب های اجتماعی نماد هستند و با تبدیل به تهدید، بحران منجبر به فروباشی اجتماعی  و بنیان خانواده می شود که مهمترین آن را اعتیاد است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است