منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
شناسه خبر: 333035
گروه :خبر
نصرت-عسکریان

رئیس اداره ثبت احوال میناب با بیان اینکه جمعیت این شهرستان رو به افزایش است، گفت:شهرستان میناب در سال‌های گذشته نیز با کمبود جمعیت مواجه نبوده و هر سال نسبت به سال قبل افزایش جمعیت داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، نصرت عسکریان رئیس اداره ثبت احوال میناب با بیان اینکه سازمان ثبت احوال کشور از اهمیت بسیار بالای برخوردار است، گفت: سازمان ثبت احوال رسالت و ماموریت‌های مهمی را بر عهده دارد.

 

رئیس اداره ثبت احوال میناب افزود: ثبت احوال سازمانی کارآمد و اثربخش است و بسیاری از فعالیت‌های این سازمان باعث می‌شود که زیرساخت‌های دولت الکترونیک مهیا و دستیابی به چشم‌انداز ترسیم شده توسط مسئولان آسان‌تر شود.

 

عسگریان در ادامه با تشریح عملکرد ثبت احوال میناب میانگین سن ازدواج طی سال گذشته در میناب را برای مردان 26.58 سال و برای زنان22.9 سال ذکر کرد و افزود: میانگین سن طلاق طی این مدت برای مردان 33.3 سال و برای زنان 27.86سال است.

 

وی عنوان کرد: صدور و اتقان اسناد هویتی، ساماندهی ثبت وقایع حیاتی در مهلت قانونی، استقرار نظام جامع شناسایی ایرانیان و تولید و انتشار آن از مهمترین ماموریت‌های این سازمان محسوب می‌شود.

 

رئیس اداره ثبت احوال میناب با بیان اینکه در سال گذشته تعداد 8 هزار و 58 نفر در میناب متولد شده‌اند افزود: تعداد ثبت واقعه ولادت در مدت سال گذشته در میناب را 7هزار و767 واقعه بود  و از نظر تعداد 291 واقعه نسبت به مدت سال گذشته بیشتر است که این میزان افزایش رشد جمعیت میناب را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است