منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۱۲
شناسه خبر: 227043
گروه :خبر
۲۰۱۵۰۴۲۹_۱۱۲۳۲۲

فرماندار شهرستان حاجی آباد گفت:جلوگیری از کوچ اجباری روستائیان به شهر با ایجاد اشتغال پایدار امکان پذیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم ،اصغر جهانگیری در همایش شوراها و دهیاری ها گفت : یکی از اهداف مهم دولت تدبیر و امید جلوگیری از کوچ اجباری روستائیان به شهر می باشد که این مهم با ایجاد اشتغال پایدار در روستاها امکان پذیر خواهد بود.

وی بیان داشت : روستاها قطب تولیدات دامی و کشاورزی بوده که سهم مهمی را در خود کفایی کشور و اقتصاد مقاومتی به خود اختصاص داده اند،لذا دولت توجه ویژه خود را به این سمت معطوف داشته است .

مقام عالی دولت در شهرستان یادآور شد : ایجاد تعاونی های روستایی ، حمایت از طرح های اشتغالزا، و اعطای وام های کلان با بهره کم از اقدامات دولت تدبیر و امید در خصوص رونق بخشیدن به وضعیت اقتصادی و معیشت روستائیان می باشد.

فرماندار در صحبت های خود به مبحث انتخابات نیز اشاره نموده و خاطرنشان کرد : همه ی ما موظیم ضمن رعایت بی طرفی و عدم استفاده از وسایل دولتی له و یا علیه اشخاص ،شرایط حضور گرم و پررنگ مردم را در انتخابات فراهم نمائیم .

به مناسبت پانزده مهر ماه روز روستا نشست شوراها و دهیاران شهرستان حاجی آباد در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است