منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴
شناسه خبر: 331307
گروه :خبر
hormoz

وزیر کشور از برگزاری 3 جلسه 3 ساعته با موضوع مواد مخدر از سوی مقام معظم رهبری خبر داد و گفت:‌ایشان در این جلسات سیاست‌گذاری کرده و گزارش‌ها را شنیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران گفت:‌ مقام معظم رهبری امسال اعتیاد را موضوع اصلی و اولویت آسیب‌های اجتماعی عنوان کردند و به همین منظور تا کنون 3 جلسه 3 ساعته با مسئولان امر در محضر ایشان برگزار شده و در این جلسات موضوع مواد مخدر طرح، سیاست‌گذاری‌ها انجام و گزارش‌ها خدمت ایشان ارائه شده است.

رحمانی فضلی خاطر نشان کرد: مقرر شده تا در آبان ماه برای جلسه چهارم خدمت مقام معظم رهبری برسیم و در این جلسه دستگاه‌ها موظف هستند هر فوق‌العاده‌ای که علاوه بر اقدامات جاری خود انجام‌ داده‌اند به ایشان گزارش دهند.

وزیر کشور همچنین در مورد مخدرهای صنعتی نیز گفت:‌ سال گذشته کشفیات خوبی در زمینه پیش‌سازها داشتیم و همین امر موجب شد با قیمت مخدرهای صنعتی از کیلویی 20 میلیون تومان به 80 میلیون تومان افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: البته واردات مخدرهای صنعتی  از مرزهای شرقی موجب شد تا قیمت به 55 میلیون تومان کاهش پیدا کند که به همین منظور قصد تشدید برخوردها و مبارزه با تولیدات صنعتی به خصوص پیش‌سازها در دستور کار قرار گرفته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است