منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
شناسه خبر: 209482
گروه :خبر
1

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت :ساماندهی خبرنگاران و استفاده از اندیشه قلم به دستان از جمله اولویت های این اداره است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک طی گفتگویی ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگار جهانگیریه گفت : هفدهم مرداد ماه ، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد ، شهید محمود صارمی ، روز خبرنگار نامگذاری شده است ؛این روز فرصتی است مغتنم تا از جایگاه معنوی و از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و رسانه در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه ، تقدیر و تجلیل شود.

 

وی گفت:کسب اطلاعات صحیح و قابل اطمینان ، تنها از راه خبرنگارانی درست کار شدنی است. خبرنگاران که از مهره های اساسی این مهم به شمار می آیند ، باید با قبول خطرهای فراوان ، به واقعیت مسأله پی ببرند و آن را به مردمان برسانند.

 

وی تاکید کردند : سازماندهی اصحاب قلم بویژه خبرنگاران در اولویت کاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک می باشد ، امید است که این امر کمک نماید تا اخبار و اطلاعات صیحیح و منصفانه به دست مردم برسد و از شایعه سازی ها و التهاب های ساختگی در جامعه جلوگیری نماید .

 

محمد روان پرور مسئول خانه مطبوعات بسک طی گفتگویی اختصاصی با خبرنگار جهانگیریه اعلام آمادگی نمود که خانه مطبوعات شهرستان از کلیه علاقه مندان به خبرنگاری دعوت می نماید تا از ظرفیت و توان آنها در راستای اطلاع رسانی بهتر به مردم شریف ایران تا حد توان کمک نماید.

 

ایشان تاکید کرد : مسئولین شهرستان باید حمایت های بیشتری را از این قشر زحمتکش نمایند چرا که وجود این شغل موجب پویایی جامعه و عدم وجود آن موجب التهاب و گسترش اخبار کذب خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت : خبرنگاری شغلی است پرخطر اما با درآمد ناچیز که فقط عشق و علاقه ی این قشر به مردم است که آنها را به حرکت وا میدارد.

 

انتهای پیام/س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی