منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
شناسه خبر: 248283
گروه :خبر
5

جلسه معتمدین شهر بستک و شورای شهر بستک معضلات و مشکلات شهر با حضور شب نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،حبیب جامه دارد رئیس شورای شهر بستک در جلسه بررسی مشکلات شهرستان گفت : این موضوعی غیر قابل انکار است که با توجه به پیشینه بستک وضع فعلی شهر در وضعیت مطلوبی نمی باشد اما این مشکلات را نمی توان یک شبه حل نمود و یا شورای این شهر به تنهایی از عهده حل تمام مشکلات برآید .
وی گفت: حمایت مردم و بخصوص معتمدین شهر موجب به حرکت درآمدن چرخه آبادانی این شهر خواهد شد و از این که دوستان به صراحت حرف های خود را مطرح نمودند خوشحالم و حق را به جانب آنها می دهم .
حبیب جامه دار با توجه به گسترش فرهنگ تملق و چاپلوسی در جامعه گفت: مسئولین باید قدرت شنیدن نقدها را داشته باشند حتی اگر این نقد مخالف عقیده آنها باشد .
وی افزود: بیمارستان فارابی شهر بستک می تواند کمک شایانی به این شهر بکند، در اینده ای نزدیک دو اتاق عمل و واحد سی تی اسکن به آن اضافه می شود ، همچنین واحد سنگ شکن این بیمارستان در حال راه اندازی مجدد است که می تواند بیماران زیادی را از شهرهای مجاور به اینجا جذب کند و حتی می تواند موجب رونق بازار شود .
رئیس شورای شهر بستک گفت: برای رها شدن از رکود شهر باید جذابیت های شهر همانند پارک مناسب، مکان های تفریحی و واحدهای صنعتی، راه اندازی شود که این امر نیاز به جذب سرمایه دارد که امید است به همت معتمدین و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی این امر محقق شود .
وی در پایان از تمام افراد حاضر در جلسه تشکر نمود و از آنها خواست تا نقش آفرینی بیشتری در حل مشکلات شهر با شواری اسلامی این شهر داشته باشند.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است