منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴
شناسه خبر: 315231
گروه :خبر
IMG_1539_4980

اولین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان حاجی آباد با حضور فرماندار و مسئولان شهرستانی تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد ،اصغر جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آباد ، به بیان مطالبی در مورد اعتیاد و مواد مخدر پرداخت و عنوان کرد: تقلیل و کاهش اعتیاد در جامعه نیازمند شناخت ابعاد این پدیده شوم می باشد و اینکه آسیب از کجاست و از چه جنسی است ؟ بیشتر در چه سنی است؟

 

فرماندار در ادامه خاطر نشان کرد: سن بیکاری سطح تحصیلات ، خانواده ، جامعه همه و همه در اعتیاد تاثیرگزار هستند و با آسیب شناسی و میزان تاثیرگزاری هر یک از عوامل می توان با برنامه ریزی با آن مبارزه کرد.

 

نماینده عالی دولت در حاجی آباد در ادامه درخصوص نیازمندی های شهرستان در مسیر مبارزه با مواد مخدر اشاره و بر لزوم توجه ویژه و مساعدت تاکید کرد.

 

جهانگیری در بخش دیگری از سخنان خود نجات یک انسان را نجات جامعه دانست و افزود: تلاش و همت در راه امنیت اخلاقی و مبارزه با مواد مخدر یک کار خداپسندانه و دارای اجر اخروی است که باید به عنوان یک وظیفه شرعی نگریست.

 

وی بهترین راه مبارزه با مواد مخدر را پیشگیری عنوان کرد و گفت : پدیده اعتیاد ارتباط مستقیم با مسائل اجتماعی در جامعه دارد و اولویت اول شورای مبارزه با مواد مخدر، پیشگیری اولیه است و بایستی برنامه ریزی دقیق در این راستا صورت گیرد.

 

فرماندار حاجی آباد از تمامی دستگاهای مرتبط با مقوله مبارزه با مواد مخدر شهرستان خواست تا تمام توان و انرژی خود را در جهت آموزش ، فرهنگ سازی و پیشگیری از آسیبهای مواد مخدر بکار گیرند و نقطه شروع این حرکت را مدارس و دانشگاهها عنوان کرد.

 

رئیس شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با اشاره به نقش ورزش در سلامت جامعه تاکید کرد : اداره ورزش و جوانان بایستی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان برنامه منسجم و مدونی را داشته باشد تا این قشر پر تحرک جامعه که آینده سازان کشورند بتوانند به پرورش جسم و روح بپردازند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی