منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۳۸
شناسه خبر: 220733
گروه :خبر
IMG_0028-300x200

فرماندار حاجی آباد گفت: جشن عاطفه ها با نیت رسیدن به اهداف والای انسانی است و امیدواریم مردم نوعدوست و خیرین این شهرستان همچون سال های پیشین در این جشن حضوری پر شور داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز اصغر جهانگیری در  گفتگو با خبرنگار پیارم اظهار داشت : ضروری است همه مسوولان و نهادهای این شهرستان همگام با مردم در جشن عاطفه ها مشارکتی فعال و همه جانبه داشته باشند، زیرا برپایی جشن عاطفه ها عملی است خداپسندانه که همگان باید از آن حمایت کنند.

 

جهانگیری در ادامه بیان داشت: جشن عاطفه ها با نیت رسیدن به اهداف والای انسانی است و امیدواریم مردم نوعدوست و خیرین این شهرستان همچون سال های پیشین در این جشن حضوری پر شور داشته باشند و ما باید بچه های نیازمند را فرزندان خود بدانیم و نگذاریم در آغاز سال تحصیلی جدید هیچ پدر و مادری شرمند فرزند خود باشد.

 

وی با اشاره به این که کمک به حل مشکلات نیازمندان و دستگیری از آنان، اقدامی است ارزشمندکه بی شک باپاداش اخروی همراه است، گفت: کمک به نیازمندان باید به گونه ای باشد که حرمت و عزت آنان به خوبی حفظ شود و شیوه رسیدگی به مستمندان به طریقی انجام شود که در افراد خیر و نیک اندیش نیز ایجاد انگیزه کند.

 

فرماندار شهرستان حاجی آباد، هدف اصلی برگزاری این جشن را درس نیکوکاری، احسان و انفاق بیان کرد و اظهار داشت: با برگزاری این جشن هیچ فردی به دلیل نداشتن و نداری از نعمت سواد و یادگیری محروم نماند و همه فرزندان این آب و خاک بتوانند با حضور در سنگرهای علم و دانش آینده ساز جامعه اسلامی باشند.

 

جهانگیری در ادامه تصریح کرد: تمامی روزهای زندگی ما باید روز کمک به نیازمندان و مستمندان جامعه باشد و در این روز بزرگ و به یاد ماندنی، مردم به یاری و دستگیری همنوعان نیازمند خود می‌شتابند و باید تمام سعی و تلاش خود را برای ایجاد فضای تبلیغاتی مناسب و حضور حداکثری مردم با استفاده از آموزه‌های دینی انجام دهیم.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان