منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
شناسه خبر: 354428
گروه :خبر
photo_2016-09-21_13-25-56

جشن شکوفه های در کیش با حضور نماینده مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان برگزار و زنگ آغاز سال تحصصیلی جدید به صورت نمادین نواخته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، جشن شکوفه ها در جزیره کیش همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان و دانش آموزان پایه اول ابتدایی در دبستان البرز برگزار شد.

در این مراسم هانی معلمی رئیس آموزش و پرورش کیش با تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید و آرزوی سالی پربار و سرشار از موفقیت برای تمامی دانش آموزان گفت: در سال جدید 850 نوآموز دختر و پسر وارد پایه اول می شوند و تمامی مدارس، معلمان و دبیران آماده پذیرایی و استقبال از دانش آموزان هستند.

وی با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی اولیاء دانش آموزان افزود: همراهی و همگامی اولیاء مدرسه در اجرای مناسب و صحیح سیاست های آموزش و پرورش قابل تقدیر است.

معلمی همچنین از همراهی نیروی انتظامی، پلیس راهور، حمل و نقل و دیگر نهادهای مستقر در جزیره کیش در راستای آغاز سال تحصیلی جدید در شرایط بسیار مناسب تقدیر و سپاسگزاری کرد.

وی در حاشیه این مراسم در رابطه با کمبود فضای آموزشی در سال جدید اظهار کرد: برای سال جدید با کمبود 13 کلاس درس روبرو بودیم که با ساخت 9 کلاس درس جدید و مدیریت برای دیگر کلاس های مورد نیاز توانستیم شرایط برای آغاز سال تحصیلی را فراهم کنیم.

رئیس آموزش و پرورش کیش ادامه داد: اگر چه با توجه به تراکم دانش آموزان در کلاس ها الزاما به چند مدرسه جدید در سال آینده نیاز داریم.

وی توضیح داد: از سوی مسئولان عمران و خدمات شهری سازمان منطقه آزاد کیش قول داده شده تا پایان امسال یک مدرسه 18 کلاسه در منطقه نوبنیاد به آموزش و پرورش تحویل داده شود.

معلمی در رابطه با مدارس دو شیفت در کیش اظهار کرد: در حال حاضر تنها یک هنرستان مدت دو سالی است که به صورت دو شیفت اداره می شود که قرار است با تمهیداتی که در نظر گرفته شده این هنرستان نیز به یک نوبته تبدیل شود.

جشن شکوفه ها نو آموز جزیره کیش صبح امروز با حضور احمد اعمالی نماینده مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش استان هرمزگان، هانی معلمی رئیس آموزش و پرورش، جمعی از مسولان ادارات و نهادهای مستقر در جزیره کیش در دبستان البرز برگزار شد.

شکوفه های نوآموز کیش پس از نواخته شدن زنگ مدرسه به صورت نمادین برای شروع تحصیل علم و دانش از زیر قرآن کریم عبور کرده و با دریافت شاخه های گل و هدایایی از اولیای مدرسه وارد کلاس های خود شدند.

بیش از 7 هزار و 230 دانش آموز با حضور 400 معلم، مدیر، ناظم و کادر اداری آموزش وپرورش در مدارس کیش در حال تحصیل هستند.

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی