منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
شناسه خبر: 228684
گروه :خبر
بادبادک

همزمان با روز جهانی کودک جشن بزرگ بادبادک ها در شهر سردشت بشاگرد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، این جشن که فرصتی برای شادی بچه ها را فراهم کرد در پارک بزرگ شهر سردشت با حضور کودک به همراه خانواده های آنان برگزار شد.

 

 

در این آیین کودکان شرکت کننده شاد و خندان با دویدنشان به همراه بادبادک های خود در فضای پارک شهر سردشت فضایی صمیمی و کودکانه به آن بخشیدند.

 

 

کودکان شرکت کننده آرزوهای کوچک و بزرگ خود را به ریسمان بادبادک ها بستند و آنها را در رویاهای خود در آسمان آبی به پرواز درآوردند.

 

 

پدر و مادرها نیز با کمک به بچه هایشان برای رها کردن بادبادک ها در قلب آسمان به دنبال بهانه ای بودند برای دوری از دنیای جدی بزرگترها و رسیدن به شادی و صمیمیت دنیای کودکانه.

 

 

امروز فضای سرشار از شادی و همکاری که میان بزرگترها و کودکان ایجاد شده بود توانسته بود رابطه والدین و کودکان را هم بیشتر و نزیکتر کند.

 

 

امسال برای نخستین بار این جشنواره در شهرستان بشاگرد برگزار شد که موجب استقال چشم گیری کودکان بود.

 

 

۱۵ تا ۲۱ مهرماه هفته ملی کودک نامگذاری و دنیا با لبخند کودکان زیباست شعار امسال هفته کودک است.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است