منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷
شناسه خبر: 291615
گروه :خبر
139208111928533401455264
 

اندراحوالات هنجارشکنی های انجمن اسلامی هرمزگان؛

جشنواره “ایران ما” دانشگاه هرمزگان با رقص و آواز همراه شد+فیلم

جشنواره”ایران ما” و با موضوع معرفی اقوام ایرانی به همت انجمن اسلامی دانشگاه هرمزگان برگزار شد که با حاشیه های تاسف باری از جمله دیسکو کردن دانشگاه و رقص دسته جمعی دانشجویان همراه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمز پرس،جشنواره”ایران ما” به بهانه معرفی آداب و رسوم اقوام ایرانی به میزبانی انجمن اسلامی به مدت دو روز در دانشگاه جامع هرمزگان  برگزار شد.

این جشنواره از روز شنبه 15اسفند  در محوطه دانشگاه و مقابل ساختمان علوم پایه این واحد دانشگاهی به مدت دو روز ادامه یافت.

متاسفانه اجرای موسیقی های خارج ازعرف و خلاف شرع از ویژگی های برخی مجالس  دانشگاه هرمزگان در این روزها گشته و رقص و پایکوبی برخی حاضران را در جشنواره اخیر(ایران ما)به همراه داشته است.

هنجار شکنی ها و ایجاد حواشی و شکل گیری صحنه های تاسف برانگیز در ایام سوگواری فاطمیه به میزبانی انجمن اسلامی دانشگاه هرمزگان جای بسی تامل دارد.

برخی‌ها بر خلاف مبانی اسلامی و به رغم منویات مقام معظم رهبری،برای کار فرهنگی در دانشگاه‌ها، اختلاط دختر و پسر را به کار میگیرند و باعث ترویج اباحه گری، شکستن حریم حجاب و عفاف در دانشگاهها می شوند؛ در حالی که این اقدامات بر خلاف رسالت محیط آموزشی و فرهنگی دانشگاه است.

در ادامه بخش هایی از جشنواره”ایران ما”و رقص و نواختن موسیقی به صورت مختلط را می بینید.

برای مشاهده فیلم اینجا کلیلک کنید.

انتهای پیام/ی

 single

۱ دیدگاه

  1. سجاد می‌گه:

    متاسفم برای بعضی ها که فرهنگ و ادب را به جای بی حیایی و بی غیرتی به پسران و دختران ایرانی آموزش می دهند. انی موضوع متاسفانه در مدرسه ها هم مشاهده می شود که به بهانه جشن های مختلف مثلاً جشن نوروز دانش آموزان را تشویق به رقص کردن می کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است