منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
شناسه خبر: 256449
گروه :خبر
8587624633586712742589206103

مسئول ستاد نماز شهرستان حاجی آباد ، اذان را رساترین و زیباترین آهنگ آسمانی دانست وگفت: ولین جشنواره اذان با عنوان “منادیان نور” در حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم، این جشنواره با همکاری اداره اوقاف، تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری، آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی در دو گروه سنی 15 سال به پایین و ۱۶ سال به بالا برگزار شد ، که در رده سنیی بالای 16 سال 30 نفر و رده سنی زیر 16 سال 40 نفر با هم به رقابت پرداختند و به شش نفر برتر جوایزی اهدا شدو نفرات اول تا سوم به مرحله استانی راه پیدا کردند.

رئیس ستاد اقامه نماز حاجی آباد با بیان اینکه نماز خواندن یک امر واجب است گفت: وظیفه هر شخصی است که در ترویج این فرضیه الهی بکوشد.

وی حاکمیت فرهنگ نماز بر جامعه را یکی از مهم‌ترین و محوری‌ترین راه‌های درمان آسیب اجتماعی نماز گریزی عنوان کرد و بیان داشت: تلاش هماهنگ کلیه نهادهای فرهنگی اجتماعی و از همه مهم‌تر نهاد خانواده هم در بعد فردی و هم در بعد اجتماعی به نهادینه شدن نماز می‌توانند کمک کنند.
خدادادی هدف از این جشنواره را اشاعه فرهنگ اذان زنده (حلقومی) و هم چنین شناسایی اذان گویان خوش صدا و توسعه و تعمیم فرهنگ حلقومی در جامعه اولین جشنواره اذان شهرستان در دو گروه سنی تا 15 سال و 16 به بالا برگزار شد .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است