منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱
شناسه خبر: 329654
گروه :خبر
806808

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل گفت:‌ جسد کوهنورد 55 ساله بندرعباسی پس از گذشت 28 روز در یال شمال شرقی قله دماوند توسط یک گروه کوهنوردی پیدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جمشید نیکزاد رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل گفت: جسد مرحوم کرامت صادقی کوهنورد 55 ساله اهل بندرعباس که قصد صعود به قله دماوند را داشت دقایقی قبل پیدا شد.

 
وی افزود: این کوهنورد بندرعباسی 29 اردیبهشت امسال برای صعود به قله دماوند اقدام کرده بود که خبر مفقودی آن روز سی‌ام اردیبهشت اعلام شد و از آن پس خبری از این فرد نشد.

 

 

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل با اشاره به عملیات گسترده امداد و نجات و یافتن جنازه این فرد توسط تیم‌های مجهز و متخصص کوهستان تصریح کرد: جسد این کوهنورد دقایقی قبل در منطقه صعب‌العبور و دره‌ای یخار توسط کوهنوردان همدانی که قصد صعود به قله دماوند را داشتند پیدا شد.

 

 

 

این مسئول با اشاره به اینکه مسئولان فدراسیون کوهنوردی مستقر در قله دماوند این کشف جسد را تأیید کرده‌اند، اظهار کرد: هم‌اکنون تیم‌های امداد کوهستان مستقر در منطقه پلور با تجهیزات کامل دره‌نوردی وارد منطقه شده تا جسد این کوهنورد را از دره خطرناک با شیب تند بیرون بکشند.

 

 

 

نیکزاد گفت: عملیات امداد هوایی و زمینی زیادی برای یافتن جسد این کوهنورد طی روزهای گذشته انجام شد ولی منجر به نتیجه نشد.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است