منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲
شناسه خبر: 268997
گروه :خبر
tm.jsp_-440x250
 

در يك رقابت فشرده و تنگاتنگ؛

جزیره قشم قهرمان جام اخلاق آفرود کشور شد

تیم آفرد منطقه آزاد قشم در یک رقابت تنگاتنگ نگذاشت رقبا جام اخلاق را از خانه بیرون ببرند .

به گزاش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، پدرام رستگار، رییس هیأت موتور سوارى و اتومبیل رانى منطقه آزاد قشم گفت :در کلاس آزاد نیز حسین کوه کن از سیستان و بلوچستان و حامد سلیمى از البرز و محمد نظیر شه بخش از سیستان و بلوچستان به ترتیب مقام هاى اول تا سوم را بدست آوردند و افشین محمدى به نمایندگى از تیم آفرود منطقه آزاد قشم جام اخلاق را به خانه برد .

وى افزود  : در کلاس ۴ سیلندر انژکتور حسین کوه کن و محمد نظیر شه بخش ازسیستان و بلوچستان به ترتیب اول و دوم و حامد سلیمى از البرز به مقام سومى دست یافت .

رستگار اظهار داشت : در کلاس ۴ سیلندر کاربراتور سعید کمالیان و حسن کام کار و اسماییل حسن شاهى هر سه از فارس شهرستان لارستان به ترتیب اول تا سوم شدند .

 

رییس هیأت موتور سوارى و اتومبیل رانى منطقه آزاد قشم بیان کرد : در کلاس ۶ سیلندرکاربراتور ، محمد پیمان فرد و على اکبر دبیرى از فارس شهرستان لارستان اول و دوم شدند و علیرضا نعمتى ازقزوین و افرآسیاب درویش بیگى از فارس مشترکا به مقام رسیدند .

رستگار در پایان تصریح کرد : پدیده این مسابقات نیز سرکار خانم فرشته قهرمانى از تیم منطقه آزاد قشم ، تنها بانوى شرکت کننده در هفتمین دوره مسابقات آفرود کشور در جزیره قشم بود .

 

وی خاطرنشان کرد:این مسابقات در دو کلاس ۴ سیلندر و شش سیلندر کاربراتورى و انژکتورى با حضور ١٠ استان در قالب ٨٠ شرکت کننده با ۴٠ خودرو در جاده ناهموار بر گزار شد .

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری