منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲
شناسه خبر: 330970
گروه :خبر
hormoz

معاون صندوق رفاه دانشجویی جزئیات پرداخت انواع وام های دانشجویی را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ فریدن تقی زاده، معاون صندوق رفاه دانشجویی گفت: ثبت نام وام دانشجویی از فردا آغاز و تا 30 مرداد ادامه دارد. امسال برای اولین بار با استفاده از سامانه الکترونیکی دانشجویان باید درخواست خود برای دریافت وام را ثبت اینترنتی کنند.

وی افزود: تمامی دانشجویانی که از سوی دانشگاه ها به این صندوق معرفی شوند، تسهیلات دریافت می کنند اما اگر تعداد متقاضیان زیاد باشد اولویت با افرادی است که درخواست خود را ابتدا در سامانه به صورت اینترنتی ثبت کرده اند.

به گفته تقی زاده، این تسهیلات برای دانشجویان روزانه بدون کارمزد است که در اقساط 60 ماهه پرداخت می شود ضمن اینکه خواهران یک سال بعد از فارغ التحصیلی و برادران بعد از اعزام به خدمت و پایان سربازی بازپرداخت را شروع می کنند.

معاون صندوق رفاه دانشجویی تاکید کرد: کامزد این وام برای سایر دانشجویان 4 درصد است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است