منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵
شناسه خبر: 310373
گروه :خبر
13940630000815_PhotoA

رئیس بیمارستان سوختگی مطهری با اشاره به اینکه مصدوم حادثه اسیدپاشی در خیابان ونک دچار 20 درصد سوختگی شده و نیاز به چندین عمل جراحی دارد، گفت: موارد اسیدپاشی از ابتدای سال بیشتر از مدت مشابه پارسال نبوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ده مرده‌ای در رابطه با مصدوم حادثه اسیدپاشی در خیابان برزیل شمالی در ونک، اظهار داشت: مصدوم  این حادثه بلافاصله به بیمارستان مطهری منتقل شده و پرسنل این بیمارستان اقدامات لازم را برای فرد حادثه‌دیده انجام دادند.

وی افزود: این مصدوم دچار 20 درصد سوختگی شده و اصولاً بیماران دچار سوختگی با اسید به زودی مرخص نشده چرا که نیاز به چندین مرحله عمل جراحی و مراقبت پس از عمل دارند.

رئیس بیمارستان سوختگی مطهری با بیان اینکه مصدوم حادثه اسیدپاشی از ناحیه دست، صورت و پاها دچار سوختگی شده است، گفت: تعداد موارد اسیدپاشی که به این بیمارستان منتقل شده‌اند نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر نبوده است.

ده‌ مرده‌ای در پایان گفت: از ابتدای سال سه مورد مصدوم حوادث اسیدپاشی در این بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته‌اند البته موارد دیگری مشابه اسیدپاشی همچون اسیدپاشی ناشی از فعالیت‌های ساختمانی نیز داشته‌ایم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است