منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۲
شناسه خبر: 230639
گروه :خبر

تروریست هایی که جهت انجام عملیات تروریستی وارد خاک ایران شده اند ماموریت دیگری هم دارند و آن نیز تفرقه افکنی بین شیعیان و اهل تسنن ساکن در استان خوزستان است، که با هشیاری مردم تا کنون در انجام این ماموریت خود ناموفق بوده اند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ افرادی ناشناس حدود ساعت 22:30 جمعه شب(24مهر) در صفی آباد دزفول سوار بر یک‌دستگاه خودروی سواری پژو پارس محل تکیه هیات عزاداری قمر بنی‌هاشم این شهر را به رگبار بستند.

بر اثر این حمله تروریستی 2 نفر از هم وطنان ما در دزفول شهید شدند که این موضوع باعث جرحیه دار شدن افکار عمومی در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله(ع) شد.

به گفته منابع آگاه سرنشینان این خودرو که صورت خود را پوشانده بودند، بعد از تیراندازی از محل متواری شده اند.

در همین رابطه یک منابع آگاه در گفت‌وگو با دانا گفت که افراد مسلحی که به این هیئت عزاداری حمله کرده اند، در پایگاه های نظامی آمریکا در عراق آموزش دیده اند و با هدف انجام عملیات های تروریستی در ایام ماه محرم وارد خاک ایران شده اند.

تروریست هایی که جهت انجام عملیات تروریستی وارد خاک ایران شده اند ماموریت دیگری هم دارند و آن نیز تفرقه افکنی بین شیعیان و اهل تسنن ساکن در استان خوزستان است، که با هشیاری مردم تا کنون در انجام این ماموریت خود ناموفق بوده اند.

احمد قربانی دادستان دزفول هم در این خصوص گفته گزارش پلیس حاکی از امنیتی بودن حادثه تیراندازی به عزاداران در صفی‌آباد دزفول بوده و موضوع فاقد هرگونه انگیزه و جنبه فردی و طایفه‌ای است.

این اظهار نظر دادستان دزفول در شرایطی است که پیش از آن فرماندار دزفول این حمله را یک موضوع خانوادگی مطرح کرده بود.

اما سوالی که در این میان مطرح می شود آن است که چرا دولتی می خواهند موضوع به این مهمی را یک مسئله ساده نشان دهند؟

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی