منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
شناسه خبر: 259266
گروه :خبر
13940401000508_PhotoA

جزئیات برنامه‌های ویژه انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی در تلویزیون از سوی رسانه ملی اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جزئیات ویژه برنامه های تلویزیون برای دو انتخابات مهم پیش رو اعلام شد.

بنا بر این گزارش، در جلسه ای با حضور داوود نعمتی انارکی مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما، ملکی مسئول ستاد انتخابات سیما این جزییات را اعلام کرد.

وی در سخنانی گفت: پیش بینی 30 هزار و 115 دقیقه مساوی با 502 ساعت برنامه ویژه انتخابات تدارک دیده شده است که از این میان 23 هزار و 905 دقیقه مساوی با 398 ساعت را شبکه ها تولید می کنند.

وی افزود: همچنین 6 هزار و 210 دقیقه مساوی با 103 ساعت برنامه نیز از سوی ستاد انتخابات تهیه و تدارک دیده شده است. می توان گفت 74.1 درصد از برنامه های ویژه انتخابات را شبکه های مختلف تلویزیونی و 26 درصد را ستاد انتخابات تهیه کرده است.

ملکی در توضیح ویژگی برنامه هایی که از سوی ستاد انتخابات ساخته شده اند، عنوان داشت: برنامه های این ستاد قابلیت پخش در لابه لای برنامه ها را دارد و در مجموع، پخش چیزی حدود 80 ساعت بیشتر از تولید است.

به گزارش فارس، وی همچنین درباره مجری ها و گزارشگرها نیز توضیح داد: مجریان و گزارشگران برنامه های انتخاباتی برای آشنایی با قواعد چنین برنامه هایی آماده می شوند و در حقیقت ما تلاشمان بر این است که بصیرت و افزایش آگاهی و اطلاع رسانی حداکثری داشته باشیم و اینکه افرادی که برای رأی دادن می روند به خصوص رأی اولی ها چه مدارکی را با خود همراه داشته باشند.

وی تصریح کرد: صداوسیما تلاش خود را بر این گذاشته که بی طرفی کامل را در نظر بگیرد و از همه صاحب نظران دعوت کند که انتخابات پرشوری برگزار شود.

ملکی درباره برگزاری مناظره نیز توضیح داد: برای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس امکان برگزاری مناظره وجود ندارد و مناظره نداریم اما گفت و گو ها به سمت تظارب آراء حرکت می کندو ضمن اینکه افراد شرکت کننده در انتخابات مجلس خبرگان هرکدام 25 دقیقه زمان دارند تا به صورت متکلم وحده با مخاطبان گفت و گو کنند که این برنامه از شبکه تهران پخش می شود.

وی افزود: ستاد انتخابات و مرکز نظارت و ارزیابی سازمان بر برنامه هایی که پخش می شوند نظارت دارند و بلافاصله می توانیم توضیح بدهیم که کدام شبکه چه برنامه هایی را به خود اختصاص داده است.

ملکی درباره دلایل رد صلاحیت ها هم گفت: ما به این موضوع ورود نمی کنیم و دلایل رد صلاحیت ها به هیچ عنوان عنوان نخواهد شد. ضمن اینکه طبق بند 59 تبلیغات کاندیداها در برنامه های مختلف تلویزیون بعد از ثبت نام ممنوع است و اجازه هیچ تبلیغی از سوی کاندیداها در تلویزیون وجود ندارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است