منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
شناسه خبر: 305449
گروه :خبر
hormoz

حین غذا خوردنمان من به یاسر مشکوک شدم و از وی خواستم راجع به ارتباطش با دختر جوان توضیح بدهد اما او جواب قانع کننده‌ای به من نداد، حدود ساعت ۱۱ شب متوجه شدم یاسر با تلفن همراهش مجددا با آن دختر ارتباط برقرار کرده که من به او اعتراض کردم…

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  با حضور مأموران در بیمارستان مشخص شد بالای بدن و پشت گردن پسر جوان و ناحیه پیشانی و گونه چپ دختر جوان مورد اسیدپاشی قرار گرفته است و تحقیقات از پسر و دختر 25 ساله آغاز شد.

پسر جوان در اظهاراتش به مأموران گفت: حدود سه سال است که با این دختر ارتباط دارم و با یکدیگر قصد ازدواج داشتیم و شب حادثه در منزلم در کوی فراز با یکدیگر شام خوردیم و سر مسائلی با یکدیگر جر و بحث کردیم، پس از پایان یافتن جر و بحث من خوابیدم؛ مدتی از خوابم نمی‌گذشت که این دختر بطری اسیدی که کنارم بود را برداشته و بر روی صورت من ریخت، من قصد داشتم جلوی او را بگیرم که او مقداری از اسید را نیز به روی خودش ریخت.

در ادامه، تحقیقات از دختر جوان آغاز شد که وی اظهاراتش به مأموران را اینگونه بیان کرد: در خانه با این پسر جر و بحث کردیم که ناگهان وی بطری اسیدی که روی میز بود را برداشت و به روی من پاشید که در این حین مقداری از اسید را نیز به روی خودش ریخت.

با اظهارات دختر و پسر جوان مبنی بر اسیدپاشی بر روی یکدیگر و با اعلام مراتب این اسیدپاشی به قاضی محمد شهریاری؛ سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، دستور تحت‌نظر قرار گرفتن پسر و دختر جوان به دلیل اینکه از یکدیگر شاکی هستند را صادر کرد تا پس از بهبودی به دادسرا منتقل شده و تحقیقات بیشتری در این رابطه صورت گیرد.

ظهر امروز دختر جوان پس از بهبودی به دادسرا امور جنایی تهران منتقل شد و درباره جزئیات اسید پاشی به قاضی ایلخانی؛ بازپرس امور جنایی تهران گفت: من از اهالی یکی از شهرهای غربی کشور هستم و چند سال پس از قبولی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت  در دانشگاهی در تهران پدیرفته شدم و به تهران آمدم. حدود 3 سال قبل با پسر جوانی به نام یاسر که دانشجوی رشته پزشکی بود آشنا شدم. پس از آشنایی با یاسر، وی به من ابراز علاقه کرد و بعد از مدتی پیشنهاد ازدواج داد. روز قبل از این اتفاق شهرستان بودم که یاسر با من تماس گرفت و گفت دلش برایم تنگ شده و از من خواست به تهران بروم. من نیز بلیطی تهیه کردم و چون کار دانشگاهی نیز داشتم به تهران و منزل یاسر رفتم.

دختر جوان افزود: روز قبل از حادثه حوالی بعدازظهر به منزل یاسر رسیدم و چند ساعت از ماندن من در آنجا نمی‌گذشت که یک دختر جوان زنگ خانه یاسر را زد؛ یاسر به من گفت با آن دختر که از کارکنان بیمارستان است قرار دارد و از من خواست که به پشت بام منزلش بروم، حدود یک ساعت در پشت بام بودم که یاسر خانه را ترک کرد و نیم ساعت بعد با غذا برگشت. در حین غذا خوردنمان من به یاسر مشکوک شدم و از وی خواستم راجع به ارتباطش با دختر جوان توضیح بدهد اما او جواب قانع کننده‌ای به من نداد، حدود ساعت 11 شب متوجه شدم یاسر با تلفن همراهش مجددا با آن دختر ارتباط برقرار کرده که من به او اعتراض کردم؛ در این حین یاسر از من درخواست رابطه نامشروع کرد اما من از این در مقابل این درخواست ممانعت کردم.

دختر جوان لحظات وقوع اسید پاشی را نیز اینگونه شرح داد: یاسر داخل سرویس بهداشتی رفت و با برداشتن کیسه‌ای از آنجا خارج شد؛ او من را تهدید کرد و لحظاتی بعد ظرفی را از کیسه خارج کرد و مایع درون ظرف را روی صورتم پاشید؛ من بسیار احساس سوزش کرده بودم و احساس خوبی نداشتم؛ او را هل دادم که ناگهان فریادش بلند شد و داد زد سوختم. بعد از این اتفاق صورتهایمان را با آب سرد شستیم، قصد تماس با اورژانس را داشتم که یاسر به من گفت خودمان به بیمارستان می‌رویم و از من خواست اگر کسی آنجا سؤالی پرسید درباره اصل ماجرا چیزی نگویم، من در میانه راه بیمارستان از ماشین یاسر پیاده شدم و زمانیکه به بیمارستان رسیدم متوجه حضور وی در آنجا شدم.

پس از اظهارات دختر جوان، وی به دستور قاضی ایلخانی؛ بازپرس امور جنایی تهران در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
موج بیداری اسلامی در دنیا را مرهون آرمان های امام راحل(ره) می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود