منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۴
شناسه خبر: 178127
گروه :خبر

مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: جدیدترین تسهیلات واگذاری مزایده سرخابی‌ها مشخص شد، قیمت پایه همان ۲۹۰ میلیارد تومان، آورده نقدی ۲۰ درصد و اقساط ۵ ساله بازپرداخت شود.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سید جعفر سبحانی با اشاره به جلسه هیأت واگذاری برای موضوع مزایده دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: مقرر شد 9 اردیبهشت سال جاری ساعت 2 عصر در محل سازمان خصوصی‌سازی مزایده سوم برگزار شود. بر این اساس آخرین فرصت ارائه پاکت‌های پیشنهادی خریداران روز 8 اردیبهشت و تا پایان وقت اداری خواهد بود.

مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه آگهی مربوط به این مزایده چهارشنبه هفته جاری و هفته بعد در دو نوبت و در روزنامه‌های کثیرالانتشار خواهد بود.

وی در مورد تسهیلات جدید برای واگذاری سرخابی‌ها بیان داشت: در حال حاضر پرداخت قسط اولیه از 25 درصد به 20 درصد کاهش یافته و نیز بازپرداخت اقساط از دو سال به 5 سال افزایش داشته است.

سبحانی تأکید کرد: در مزایده اول و دوم برخی صاحبان تیم‌های لیگ برتری خواهان خرید این دو باشگاه بودند که طبق نظر هیأت واگذاری این امکان وجود نداشت، اما در حال حاضر تصمیم گرفته شده کسانی که در لیگ برتر تیم دارند، نیز می‌توانند اقدام به خرید این دو باشگاه کنند و این موضوع نیز می‌تواند فضا را برای متقاضیان تسهیل کند.

مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی یادآور شد: خرید همزمان دو باشگاه از سوی یک فرد وجود ندارد و البته اگر خریدار یکی از این دو باشگاه صاحب تیم لیگ برتری باشد، در فصل بعد نمی‌تواند با هر دو تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد، مگر اینکه محدودیت‌های مربوط به فیفا و قوانین فدراسیون برداشته شود.

به گفته وی، قیمت پایه هر باشگاه همان 290 میلیارد تومان باقی مانده و ارزیابی می‌کنیم، حتماً در این مرحله استقبال خریداران بیشتر باشد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی