منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
شناسه خبر: 222950
گروه :خبر
98014.

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک گفت: طی بازرسی های ، مشترک و ویژه طرح بازگشایی مدارس که از مجموعه واحدهای صنفی شهرستان بعمل آمده بیش از 250 مورد تخلف مشاهده و برخورد شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز حسین احمدی در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: از مجموعه بازرسی های صورت گرفته تا کنون 20 مورد تذکر کتبی، 60 مورد از واحدهای متخلف شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی و برای 170 مورد از واحدهای صنفی متخلف که بیش از 3 بار تذکر شفاهی ، کتبی و درج در پرونده شده جریمه نقدی محکوم شده است .

 
رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک تصریح نمود: با توجه به فصل بازگشایی مدارس و دعوت از شعبه سیار تعزیرات حکومتی شهرستان میناب کار رسیدگی به تخلفات واحدهای صنفی آغاز شده و این طرح تا یک هفته بعد از بازگشایی مدارس به صورت نامحسوس و کشت های مشترک توسط بازرسان و اکیپ سیار تعزیرات حکومتی صورت می گیرد.

 
احمدی خاطرنشان کرد: مهمترین تخلفات شناسایی شده گران فروشی، عدم درج قیمت ، عدم ارائه فاکتور، عدم رعایت دستورالعمل بهداشتی و پروانه کسب دانست.

 
این مسئول ابراز داشت: تا کنون از پروندهای متشکله منجر به رای برای واحدهای صنفی متخلف بیش از مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی جهت واریز به حق دولت محکوم شدند.

 
رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک بیان کرد: از همه شهروندان و همشریان عزیز شهرستان تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی واحدهای صنفی از طریق تلفن 124 یا مراجعه حضوری به اداره صنعت معدن تجارت شهرستان ضمن گزارش به ثبات ، امنیت و قانونمندی جامعه کمک نمایند.

 
وی اضافه کرد: از تعامل و همکاری خوب دستگاههای اجرایی شهرستان و در راس آنها فرمانداری ، پلیس اطلاعات و امنیت، دامپزشکی ، شبکه بهداشت و درمان ، اتاق اصناف، جهادکشاورزی و تعزیرات حکومتی تقدیر و تشکر مینمائیم.

 
انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است