منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
شناسه خبر: 326631
گروه :خبر
شجریان

امثال شجریان ها در این کشور هستند کسانی که ملعبه بازی سیاسی عده ای می شوند تا علیه نظام موضع بگیرند تا از جایگاه خود نیز بتوانند تاثیر گذار باشند و امروز،جریان مرموز برای هوچی گری در کشور نیاز به مهره دارد و چه مهر ه ای بهتر از شجریان.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ دیاثت فرهنگی ممنوع؟؟ پخش ربنای شجریان هم ممنوع؟؟ ” هر بار که صدای خود را از صدا و سیما می شنوم احساس شرم می کنم” این تنها قسمتی از متن نامه شجریان به رئیس وقت رسانه ملی است.

 

استاد آوازی که سالهای سال هم نشین سفره های ساده و بی رنگ و ریای یک ملت بود و ملتی که قدر بزرگان خود در عرصه های گوناگون می شناسد. اما این قدر شناسی منوط به یک شرط است و آن هم پایبندی به دینی که بر کشور حاکم است.

 

استاد آوازی که نفهمید در کنار چه ملتی می زیسته ، کسی که در میان مردم احترام و جایگاه خاصی داشت و درست مهره ی تاثیرگذاری برای فتنه گران می شد.
امثال شجریان ها در این کشور هستند کسانی که ملعبه بازی سیاسی عده ای می شوند تا علیه نظام موضع بگیرند تا از جایگاه خود نیز بتوانند تاثیر گذار باشند.

 

فتنه 88 نه تنها سیاسی بلکه فرهنگی هنری و اقتصادی هم بود و چه اشخاص بزرگ این عرصه را با خود غرق کرد. شجریان نمونه اینها بود .که عروسک دست عده ای فتنه گر قرار گرفت. فتنه گرانی که هنوز هستند و به لطف نظام در این کشور زندگی می کنند.اما امثال شجریان را غرق کردند نا خودشان سالم بمانند.

 

کاسه داغتر از آش شد و پس از فتنه 88 از ایران رفت. ای کاش فقط می رفت آنچه را نباید می گفت ،گفت و کاری را هم که نباید می کرد، کرد. شجریان همه پل های پشت سرش را خراب کرد. پای ثابت رسانه سلطنتی انگلیس شد.

 

در مصاحبه با شبکه سلطنتی انگلیسی بیان کرد من از اول انقلابی نبودم. اینها با هنر کنار نمی آیند همانطور که پس از 1400 سال کنار نیامدند. عکس های یادگاری اش با خوانند لس آنجلسی فتنه گر “گوگوش” نقل محافل مجازی شد.

 

انقلابی نبودن شجریان به معنای قبول نکردن انقلاب است و حال با بهانه بیماری آمده است تا شرافت و غیرت را بار دیگر از مردم ایران گدائی کند.
آقای شجریان یادمان نرفته است که در جریان حادثه منا تمام کنسرت های داخلی و خارجی لغو شد اما شما کنسرتتان را نه تنها لغو نکردید بلکه برای استقبال بیشتر رایگان کردید رایگان کردید. این بود ابراز همدردی با ملتی که در عزا به سر می برد!!!! و امروز باز رأفت نظام اسلامی شامل کسی که یک روز به ملت و وطنش پشت کرد شده و اجازه داده در کنار ملت ایران بدون عذرخواهی زندگی کند.

 

اینها اگر مصداق وطن فروشی پس چه چیزی مصداق وطن فروشی است شجریان خودش گفته احساس شرم می کند صدایش از رسانه ملی پخش شود.

 
رسانه ملی هم گرفتار بازی سیاسی روزنامه های زنجیره ای نباید شود. و به این خواسته شجریان احترام گذارد و از طرفی ماه مبارک رمضان را به کام مردم تلخ نکند و امروز جریان مرموز برای هوچی گری در کشور نیاز به مهره دارد و چه مهر ه ای بهتر از شجریان.
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند