منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۵
شناسه خبر: 183178
گروه :خبر
 

جانبازی که ۲ سال درد کشید و آنتی بیوتیک خورد

جراح لوله را در مثانه‌ام جا گذاشت

یک جانباز درد کشیده می‌گوید: ناراحتی مثانه داشتم، ۲ سال پیش نزد یکی از ارولوژیستهای معروف تهران عمل شدم اما از آن زمان مرتب درد و عفونت داشتم تا اینکه هفته گذشته پزشک دیگری با انجام سونوگرافی متوجه شد، جراح قبلی لوله‌ای را در مثانه‌ام جا گذاشته است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، این جانباز ۵۰ ساله داستان دو سال درد و رنج خود را این طور تشریح می‌کند: بنده جانباز دفاع مقدس هستم و سالها ناراحتی اداری مانند سوزش، بی اختیاری ادرار و درد داشتم. خیلی اذیب می‌شدم و کنترلی نداشتم.

وی ادامه می دهد: سالها تحت نظر پزشکان مختلف بودم اما درمان نمی‌شدم و درد و ناراحتی من ادامه داشت، ۴ بار پزشکم را عوض کردم اما آنها فقط آنتی بیوتیک می‌نوشتند و درمان خاصی انجام نشد.

این جانباز ۵۰ ساله اضافه می‌کند: این مشکلات ادامه داشت تا اینکه دو سال پیش در یکی از بیمارستانها معروف و بزرگ تهران تحت نظر یکی از ارولوژیستهای معروف عمل شدم اما بعد از عمل، درد من به هیچ وجه کم نشد.

وی می گوید: بعد از انجام عمل مثانه از ۲ سال پیش تاکنون پزشکم فقط برایم آنتی بیوتیک تجویز می‌کند، آنتی بیوتیک‌های خیلی قوی و گاهی تزریقی، گاهی حتی آنتی بیوتیک های گران خارجی برایم تجویز می‌کرد اما درد من کم نشد.

این بیمار دردمند اضافه می‌کند: تمام این ناراحتی‌ها ادامه داشت و پزشکان متخصص اورولوژی نمی‌توانستند مشکل من را تشخیص و درمان کنند، تا اینکه مدتی پیش نزد یک متخصص اورولوژی دیگر رفتم که برایم سونوگرافی نوشت و به من گفت که در عمل قبلی تو یک لوله در مثانه‌ات جا مانده و علت درد و عفونت هم همین است و به من گفت که چطور از دو سال پیش پزشکم متوجه این مسئله نشده و چطور توانسته‌ام درد آن را تحمل کنم.

این جانباز ادامه می دهد: حالا پزشک جدیدم قرار است فردا در یکی از بیمارستانهای خصوصی تهران مرا عمل کند و لوله را خارج کند تا درد و ناراحتی من تمام شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است