منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴
شناسه خبر: 346568
گروه :خبر
IMG10573729
 

معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میناب:

جذب سرمایه گذار ایجاد اشتغال پایدار را تحقق می بخشد

معاون فرماندار ویژه میناب بیان کرد: از فرصت ها و پتانسیل های شهرستان میناب در جهت جذب سرمایه گذار و تحقق اشتغال پایدار بکار گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب، رضا شهیدیان، معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میناب در جلسه کمیته اشتغال شهرستان میناب هدف اصلی ایجاد اشتغال سرمایه گذاری افراد خصوصی و شرکت های خصوصی برشمرد و گفت: همه دستگاه ها برای توسعه اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذار در شهرستان تلاش کنند.

وی افزود: همه دستگاه های فعال، فرصت های شغلی را با تشریح کلی و امتیازات مشخص در جهت رونق اشتغال و صنعت گردشگردی در شهرستان شناسایی کنند.

معاون فرماندار ویژه میناب اذغان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی مساعد در فصول مختلف سال وجود جاذبه های گردشگری صنایع دستی بومی و محلی  در این شهرستان تا کنون زمینه ای برای سرمایه گذاری در این شهرستان مشخص نشده است.

شهیدیان با اشاره به راه اندازی تعاونی های روستایی در شهرستان اظهار کرد: تعاونی های روستایی منبع و پتانسیل خوبی برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار و جذب سرمایه گذار می باشند.

معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میناب با بیان اینکه جذب سرمایه گذار ایجاد اشتغال پایدار را تحقق می بخشد، خاطرنشان کرد: دستگاه های حمایتی و پرداختی بر اساس نیازهای شهرستان و باهماهنگی بدون هر گونه موازی کاری بر اساس اولویت و دسته بندی مشخص به متقاضیانی که می توانند کار ایجاد کنند تسهیلات پرداخت کنند.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است