منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۹
شناسه خبر: 191725
گروه :خبر

چندی پیش تعدادی از دانشجویان در یکی از دانشگاه‌ ‌ها برای جذب خواننده از میان بانوان این دانشگاه، تعدادی اعلامیه توزیع کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در سالهای اخیر بحث خوانندگی و نوازندگی زنان و در برخی موارد رقص و آواز در هم آمیخته شده به اسم کنسرت و نمایش و…  بسیار فراگیر شده است و جریان روشنفکری فرهنگی که کاملا تاریک فکر هستند می کوشد تا این اقدام ضد فرهنگی را در جامعه عادی جلوه کند تا اگر کسی معترض این اقدام ضد فرهنگی شد با برچسب های مختلف او را محکوم کنند و کار خودشان را جلو ببرند.

 

در ادامه این جریانات برخی از مجوزها از سوی وزارت ارشاد به بانوان برای خوانندگی باعث شد تا برخی از افراد به دنبال جذب خوانندگان زن بیفتند.

 

در همین راستا چندی پیش تعدادی از دانشجویان در یکی از دانشگاه‌ ‌ها برای جذب خواننده از میان بانوان این دانشگاه، تعدادی اعلامیه توزیع کرده اند.

در این اعلامیه ادعا شده است که برای ضبط یک پروژه به دنبال خواننده زن هستند.

این آگهی ضمن بررسی شرایط لازم برای خوانندگی زنان دانشجو، از دانشجویان خواسته است تا یک نمونه ضبط‌شده کلام ‌و شعر و تنها به شکل آوا و بداهه‌خوانی به همراه یک ساز به مدت یک دقیقه را به ادرسی که در این آگهی درج شده، ارسال کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی