منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
شناسه خبر: 221964
گروه :خبر
IMG-20150921-WA0008

ساحل الپی در تمامی فصول سال مأمنی برای صیادان بومی منطقه کوشکنار می‌باشد تا پس از مدتی صیادی و تلاش به این ساحل پناه ببرند و از ساحل بکر آن برای استراحت استفاده کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، بندرگاه سنتی الپی با قدمتی ۷۰۰ ساله یکی از بهترین جاذبه‌های توریستی گردشگری را در خود جای داده که از تنوع زیست محیطی بالایی برخوردار است.

 

این ساحل در تمامی فصول سال مأمنی برای صیادان بومی منطقه کوشکنار می‌باشد تا پس از مدتی صیادی و تلاش به این ساحل پناه ببرند و از ساحل بکر آن برای استراحت استفاده کنند.

 

 

همه مردم کوشکنار تقریبا خاطرات خوبی با این بندرگاه دارند و در برخی فصول سال مردم برای گذراندن اوقات خود به این مکان مراجعه می‌کنند که نبود مسیر خودرویی توانسته از آسیب‌های ناشی از سکونت در آن جلوگیری کند.

 

 

یکی از جاذبه‌های خوب این بندرگاه وجود انواع لاکپشت‌ها، سفره‌ماهی‌ها و ماهی‌های آکواریومی است که در کنار ساحل صخره‌ای و مرجان‌های موجود در ساحل دریا زندگی می‌کنند.

 

 

در ادامه گوشه‌هایی از زیبایی‌های این ساحل که توسط عکاسان بومی گرفته شده تقدیم می‌شود:

 

انتهای پیام /س

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است