منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
شناسه خبر: 200236
گروه :خبر
13930730000340_PhotoA
 

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد:

جدیدترین جزئیات از حق مسکن ۲۰ هزار تومانی کارگران/ تلاش برای رونق کسب و کار

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آخرین جزئیات تصویب حق مسکن ۲۰ هزار تومانی کارگران درباره لزوم رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار گفت: تمام تلاش دولت، افزایش ثروت و درآمد کارفرمایان و ایجاد رفاه در کارگران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سیدحسن هفده‌تن معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جزئیات افزایش حق مسکن کارگران و اینکه چرا زمان تصویب آن با تأخیر مواجه شده است، اظهار داشت: مصوبه شورای عالی کار مبنی بر افزایش 20 هزار تومانی حق مسکن به هیأت دولت رفته است.

وی افزود: مصوبه حق مسکن در انتظار تأیید هیأت وزیران است که به نظر می‌رسد، با بهبود شرایط کسب و کار و زمان مناسب توسط دولت تأیید شود.

هفده تن در پاسخ به این سؤال که آیا حق مسکن کارگران تا مرداد ماه به تصویب می‌رسد، گفت: این موضوع مربوط به بهبود نسبی فضای کسب و کار در کشور و رونق تولید است، چرا که کارفرمایان در افزایش بن کارگری هزینه‌های دیگری را می‌پردازد.

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در تصویب بسته مزد سال 94 شرایط بسیار سختی سپری شد، در حالی که برای اولین بار دستمزد کارگران بیش از تورم در نظر گرفته شد که در این زمینه شرکای اجتماعی هم کمک بسیاری کردند.

وی با بیان  اینکه هیچ تصمیمی در معاونت روابط کار بدون اجماع نظرات شرکای اجتماعی ابلاغ خواهد شد، گفت: سعی داریم تمام موارد با مشورت و اجماع نظر شرکای اجتماعی تصویب شده و سپس ابلاغ شود.

هفده تن افزود: تمام تلاش دولت بر این است که تولید کشور رونق گرفته و فضای کسب و کار بهبود یابد و در این زمینه اقدامات بسیار خوبی هم در نظر گرفته شده است، تا هم از نیروی کار و هم از صاحبان کار صیانت شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان