منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
شناسه خبر: 254379
گروه :خبر
al5
 

هفته نوزدهم لیگ آزادگان :

جدال آلومینیوم المهدی با قعرنشین

از سری رقابت های لیگ آزادگان فوتبال کشور عصر امروز دو تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان و پارسه در تهران به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج ، نماینده هرمزگان در شرایطی در برابر پارسه قرار می گیرد که این تیم اوضاع نامساعدی دارد؛ پارسه تهران حتی اگر در این دیدار بتواند آلومینیوم هرمزگان را شکست دهد ۱۷ امتیازی شده و همچنان در قعر جدول باقی می ماند. بی تردید یکی از بزرگترین مشکلات پارسه نحوه کوچینگ این تیم توسط افراد مختلف است.

آلومینیوم اما به رغم به نمایش گذاشتن یک بازی هجومی در هفته گذشته و از دست دادن موقعیت های فراوان قصد دارند تا با برد در این دیدار به اوضاع خود سامان دهند.

نماینده هرمزگان که چندین هفته موفق به پیروزی نشده و مساوی کرده است امیدوار است تا با کسب پیروزی برابر حریف بحران زده خود سه امتیاز بازی را از آن خود کند.

آلومینیوم در حال حاضر با ۱۹ امتیاز در مکان چهاردهم جدول و پارسه با ۱۴ امتیاز آخرین تیم جدول رده بندی لیگ آزادگان است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است